tokar za cepove

tokar za cepove

Član
zavisi koje su felge i koliki su cepovi, zavisi od tokara, kakve hoces cepove :icon_smile::icon_smile:
 
Član
imas jeftiniju varijantu...
idi u Merkur na stupu, odeljenje sa gradjevinskim materijalom i cevima, odredi sebi uzorak za uporedjivanje ili iskroji od kartona i vidi kod njih plasticne cepove za cevi, ima ih razlicitih precnika i debljina. Cena toga je oko 30 feninga, za nesto vise od markice ces sebi restiti problem. Ja sam tu svoje nasao, mada ima istog materijala na buvljoj pijaci preko puta Merkatora, pa izvoli gde ti je blize. Ti cepovi su obicno sive ili crne boje i izradjeni su od one reciklirane plastike, mozes ih preci sprickitom i lakirati u bilo koju boju kako bi ti bili kao aluminijumski.
 
Trebaju mi cepovi za felge 17“ sa ABARTH Stilo-a ali kod njih su malo veci cepovi...tako da ako neko ima br nekog povoljnog tokara da napravim alternativne cepove...samo da budu pravi bez onog ispupcenja na sredini!Super bi bilo kada bi neko imao taj cep da ga mogu iskopirati
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Trebaju mi cepovi za felge 17“ sa ABARTH Stilo-a ali kod njih su malo veci cepovi...tako da ako neko ima br nekog povoljnog tokara da napravim alternativne cepove...samo da budu pravi bez onog ispupcenja na sredini!Super bi bilo kada bi neko imao taj cep da ga mogu iskopirati

uzmes felgu, odneses tokaru, kazes hocu tako i tako, covjek premjeri i kaze ti dodji za koji dan, bit ce ti toliko para i to je to...

nego odakle si ti, ako si blizu tz ja ti mogu preporucit par dobrih tokara...
 
Top