tigar M+S

tigar M+S

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me kakve su gume.. covjek drzi vulkanizersku radnju i ko brat je sa starim i kaze mi da su extra gume tigar preuzeo michelin raditi blablabla..cijena je 170KM 185/60R14 a meni daje za 130KM novee 3508god.(ko meni).. a za savine hoce 190KM dvije sto mi se nedaje jer neam para nisam s parama.. imam vec dvije dunlop M+s 05 su god i ima dobre sare pa cu njih nazad.. dajte mi samo recite valjju li TIGAR gume
 
Super Moderator
ne znam ako je mishelin preuzeo ne bi trebale bit lose... mi smo nedavno na jednom autu imali neke kineske gume zimske i boga mi dobre bile pravo... jes da nisu kao mishelin i neke tako al su dobre bile...
a imas vec 2 dunlop a koliko se sjecam dunlop radi sa savom il goodyear radi sa savom ne znam tacno... al nemoj experimentisat sacekaj jos vidi mozda ih je neko imao...
 
Član
To sto ti tatin "brat " nudi nije losa cijena ,za te pare ne mozes uzeti dva solidna protekta, to sto je michelin kupio ne mora znaciti da je ona dobra ,na primjer i Golf se pravi i u Africi, radije se strpi nece snjeg jos za 20-ak dana (nadam se) pa kupi te sve neces se pokajati
 
Legend
nisu lose gume ja ih koristim vec dvije zime, ja sam placao 175/70/13, 65km kom. sa ugrdnjom
 
Član
ja imam naprijed tigar m+s, sto se tice snijega, zvijer. kad kocis, isto ko na suhom, skoro da u mjestu staje. al su ti na kisi karina. pogotovo na onom "glatkom" asfaltu. malo na kocnicu i proklizuje...
pa ti sad skontaj za sta ti treba. moje neko licno misljenje, za njihovu cijenu, vise nego dobre. bar sto se tice zime i snijega... ;)
 
Član
KUPLJENE SU:cool::cool: zvao razne vulkanizere i autodijelove koji imaju i nove gume na prodaju svi hoce za dimenziju 185/60R14 od 175 do 190KM.. i ja odem kod ovog od oca prijatelja i kupim za 130KM sa ugradnjom:cool::cool: a samo cu ih sad zimi i koristiti preporucivali su mi mnogi da ih uzmem da su djaba a i da kako god okrenes su bolje od protekt guma 10x.. i sta cu ja ih uzmem:cool::cool:
 
Član
nisi pogrijesio... samo ti kazem, malo opreznije na kisi i sve ce to bit ok. a ja se iznenadio kad sam ih stavio sto se snijega tice. nisam mogo vjerovat da onako dobro koce... :lol:

PS. da mi se sad nebi pojavili pametnjakovici pa rekli, ne koce gume nego kocnice, da im odma odgovorim da znam za to odavno heheheh :lol:
 
Član
elmir je napisao(la):
cijena je 170KM 185/60R14 a meni daje za 130KM novee 3508god.

Jako dobre su gume, od frenda mi stari devri sa gumama i kune se u njih...

P.S a gdje i nece biti kad dolaze iz daleke buducnosti ;)
 
Član
meni i stari rece kaze sine znas li ti da su prije rata il u ratu neznam sta rece bile kosarkaske lopte tigar i kaze nije bilo boljih lopri ja se ismijao :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ma gotovo je sad kakve su god ja sam ih uzeo..a boli me i briga stas kad sam prosle pola zime s puntom na ljetnim gumama vozio bilo je snijega ma samo polako i ettt.. malo sam ga maloprioje po gasu da ovako vidim kako drze i zadovoljan sam pa cemo vidit kako ce zimi biti..
 
Član
Tetak ima tigar na mercedesu, kaze da se manje cuje guma i udobnija je..
inace je vozac autobusa i kaze da dobre, sudeci po njegovom iskustvu nebi trebalo da je suplja.
 
Član
Te sam ja kupio neki dan za puntaca...
Testirao ih sinoc uletio u krivinu koja je bila mokra pod punim gasom ko manijak a guma me zaljepila za asfalt ko zvaku!

KUPUJJJJJ : ) MS RULES
 
Član
panajotis je napisao(la):
Te sam ja kupio neki dan za puntaca...
Testirao ih sinoc uletio u krivinu koja je bila mokra pod punim gasom ko manijak a guma me zaljepila za asfalt ko zvaku!

KUPUJJJJJ : ) MS RULES

Sjooo covjece pa tebe trebaju momci iz Top Geara da im radis review guma :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top