The Pagani Huayra Story - A Documentary

The Pagani Huayra Story - A Documentary

MTR

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ly3Kt3vw-QA&feature=g-u-u&context=G2b2b317FUAAAAAAAAAA[/video]
 
Član
Impresivno, koja bolesna posvecenost detaljima. Ali, bar znas za sta si dao tolike pare. Obicno se kod superauta gledaju performanse kao glavna osobina, ali ovdje je to usputna stvar. Svaki saraf je s velikom paznjom osmisljen i napravljen. Sto se izgleda tice nisam siguran jel mi ljepsa od Zonde, ali da ima jos ludje uradjene detalje i neku vecu cistinu u izgledu, to je odmah jasno.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Impresivno, koja bolesna posvecenost detaljima. Ali, bar znas za sta si dao tolike pare. Obicno se kod superauta gledaju performanse kao glavna osobina, ali ovdje je to usputna stvar. Svaki saraf je s velikom paznjom osmisljen i napravljen. Sto se izgleda tice nisam siguran jel mi ljepsa od Zonde, ali da ima jos ludje uradjene detalje i neku vecu cistinu u izgledu, to je odmah jasno.

potpis, ostavlja bez daha :cool:

a i zonda i huayra (kako se to cita :D) su daleko ispred vremena, tako da i nije bitno koji je noviji, pagani je samo prosirio ponudu...licno ovaj novi mi izgleda malo modernije, zonda ima malo smeka starijih super auta...
italia 4ever :)
 
Član
prvi put otkako postoji Zonda omisljam se da li mi se vise svidja Zonda ili neki drugi automobil, (Huayra).
Pagani bog! :cool:
 
Top