TEST Volvo S60 D5 - Poliranje imidža

TEST Volvo S60 D5 - Poliranje imidža

Član
ma nije mi cilj nikoga zalijepljivati, samo mi beze da tu neko nesto pametuje. eto bas sam ja napisao TDI zato sto sam mislio da mu je motor iz pasata :D

smatram da ako nisi u nesto upucen, bolje nemoj ni pisati...
 

MTR

Član
emir_89 je napisao(la):
ma nije mi cilj nikoga zalijepljivati, samo mi beze da tu neko nesto pametuje. eto bas sam ja napisao TDI zato sto sam mislio da mu je motor iz pasata :D

smatram da ako nisi u nesto upucen, bolje nemoj ni pisati...

za tvoju informaciju druze radio sam u Volvu 7 godina kao sef prodaje tako da daljnje opisivanje nije potrebno
 
Been there, done that:D, onaj u D5 AWD izvedbi jede asfalt.
Sto se tice MTR-a i njegove povezanosti sa Volvom, to je neupitno, tako da nema potrebe da dokazujete ''znanje'' i debatirate u vezi sa Volvom.
U mojoj porodici se vecinom vozi Volvo, vec dugo godina, kada mnogi nisu ni znali za druga auta osim stojadina i fice moj je otac Volvo vozio. Svakodnevno saznam novu stvar vezanu za Volvo, sto nisam znao dotad i nekada me i ''novopeceni'' Volvisti osramote nekim informacijama, ali to nije mi toliko ni bitno, bitna je ljubav prema ovim autima;)...
 
Član
MTR je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma nije mi cilj nikoga zalijepljivati, samo mi beze da tu neko nesto pametuje. eto bas sam ja napisao TDI zato sto sam mislio da mu je motor iz pasata :D

smatram da ako nisi u nesto upucen, bolje nemoj ni pisati...

za tvoju informaciju druze radio sam u Volvu 7 godina kao sef prodaje tako da daljnje opisivanje nije potrebno

pa nisam ja nista o tebi rekao, niti sam rekao da ti pojma nemas. samo si tu nasao pametovati o necemu gdje nisi u pravu. tvoj odgovor je bio malo "bahat"...
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
BaXRS4: Što mijenjaš post, ako si nešto pljusn'o, onda i ostavi?!;)

meni ne pise da je editovao post :icon_question:

jel mislis na onaj sto je napisao "al ga emir zalijepi. give me 5"??
 
Top