TEST day TUZLA - New Ford Focus

TEST day TUZLA - New Ford Focus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Evo danas 10.02.2008 Nedjelja vrijeme ocajno, ali nas nije omelo u organizaciji i namjeri da ostvarimo zacrtano. 8 novih Focusa na raspolaganju test voznje + pored na displeju Mazda 3 MPS, Mazda 2, Nova Mazda6 i Land Rover Freelander 2.

Oni koji su bili prisutni, vidjeli dosli provozali, nebi bilo lose da cujem od njih sta misle o svemu, i naravno se zamjerke i sta bi trebalo drugi put bolje da bude.

Fotke za dan, dva.:cool:
 
Član
jbg trebao si to najavit i na forumu... ak jesi onda nisam vidio... ja bi rado dosao da sam znao da vidim malo tog land rovera i da ga probam... to mi je ludnica auto... shteta...
 
Član
Jel imate u salonu Mazdu 2 i 6 ?
Moraš mi reći koliko je rekord dana, ovamo se 200 prebacivalo :D
 
Član
ja sam bio,vidio,provozo.sve pohvale Remex-u na organizaciji,jako ljubazno osoblje,ma sve 5.
auto koje sam probao je focus benzin 2.0,145KS. titanium oprema.auto je odlican.svi oni koji su mogli doc a nisu nek im bude zao.
jos jednom sve pohvale Remex-u i Fordu sto su omogucili ovu test voznju
evo par slika




 
Član
Meni vec jest zao :( citao temu,i planirao doci,ali zaboravio da je danas,nije mi na kraj pameti bilo :(
 
mene je Dizelka zadesila sa 140KS.. predivno! vozio sam 20 min do nekih 140km/h. ubrzava stravicno iako je snijeg padao.. naravno, iskljucio sam sve kontrole trakcije i proklizavanja.. :)
 
Legend
Imamo dvije dvice, tj jednu smo odma prodali TE paket opreme 28.200 bila, ostala jos jedan, i imamo 6icu 2.0 147 KS TE oprema Crvena boja. Bice slike uskoro, samo da prebacim.
 
Član
Ja sam se mazdom 6 odusevio suvisne su rijeci za to auto....dodje mi da ovu svoju skodu gurnem u Jalu......
 
Član
Probao i dizelku i benza :) Odlicna auta, akcija super, organizacija takodje, nit guzve nti zastoja, od mene ciste pohvale :)

@freek sram te i stid bilo, tako s testnim autom, 140kmh :)
 
Član
mene je najvise odusevila crna mazda 3 MPS al steta nisu mi dali da je probam :) :) :) drugi put vise srece :)
 
onaj MPS onako ondje stoji.. a jedva sam skontao da je MPS.. morao procitati sa gepeka! :)
Huka, duzan si da me provozas! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top