TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREČA U OSTROŠCU KOD JABLANICE

TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREČA U OSTROŠCU KOD JABLANICE

Putovanja.ba
Administrator
http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/jasmin-kaltak-iz-sarajeva-teze-povrijedjen
 
Član
a bogami sam se isprepado danas oko 11 kad je ova hitna proletila kroz mostar, to su njega prevozili :icon_sad: daj boze da bude dobro
 
Član
Uh dobro je udarijo velika brzina jer vjerujem da imaju odredjena ojacanja tu na bocnoj strani jer se rade bocni udarci o stub na ncapu pa nebude ovoliko sazvakan lim a i novije je auto brz oporavk zelim sreca u nesreci je da nije bilo suvozaca i udario je tom stranom:icon_confused:
 
Član
Udarci u stub se rade pri 34 km/h il tako nesto, sto je stvarno neka mizerna brzina. Samo ne kontam ovo je desna krivina, a auto udaren sa desne strane. Morao se onda rotirati za 180 stepeni prije udara? Ili? :icon_eek:
 
Član
U slicnoj situaciji sam bio. Moja (suvozaceva) strana je udarila u zastitnu ogradu i ona nas je odbacila opet na cestu. Srecom ostecenje je bilo drasticno manje... Brzin je bila 130km/h
Fotografija_0038.jpg

Fotografija_0039.jpg
 
Član
Mokra cesta,evo k'o što pišu i pijesak na cesti,veća brzina vjerovatno i eto ga.Premda,ovaj Ostrožac kao da je druga vremenska zona u odnosu na Konjic,tu snijega bude po par cm,u gradu ga nigdje.Nedavno kada je padalo ono snijega malo,dva-tri kamiona tu zaglavila bila,a nije da je neki uspon.
 
Top