Teška saobraćajna nesreća u Lukavcu

Teška saobraćajna nesreća u Lukavcu

Član
Jedna osoba je smrtno stradala, a jedna povrijeđena, u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 16.30 sati u Rudničkoj ulici. U nesreći je poginuo S.H. (27) iz Lukavca, a povrijeđena je supruga nastradalog.

Prema neslužbenim podacima, do nesreće je došlo zbog neprilagođene brzine uslovima na putu, usljed čega je došlo do prevrtanja putničkog automobila. Tijelo nastradalog je prevezeno radi pregleda i obdukcije, koja će se obaviti do kraja dana.

Uviđaj su obavili pripadnici Policijske uprave Lukavac, o slučaju je obaviješten Kantonalni tužilac.



Uploaded with ImageShack.us


RIP DRUZE:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Sinoc u vrijeme udesa je bila poledica na cesti, prilikom udara sa autom je otkinuo stub ulicne rasvjete i 6 stubova ograde kuce koja se vidi na slici...

Brzina kretanja je bila do 150km/h
Momak je sa zenom otisao kuci ostavio dijete kod roditelja preminulog krenuo nazad u Lukavac..
Stao je pred obljiznom prodavnicom da uzme sok, udaljenost izmedju prodavnice i mjesta nesreca je 100 metara, na nekih 30 metara od udara je bila blaga krivina i tu ga je zanjelo na stranu i pravu u ogradu...

Inace je momak bio Nogometas Radnickog iz Lukavca i Celika iz Zenica, prije 4 dana je dosao iz Afghanistana.
Ispracaj je sutra u 13:45 ispred kuce zalosti u Huskicima

Nek pociva u miru
 
Član
Ljudi cuvajte se,posebno u krivinama, obavezno smanjit brzinu!! Imao sam losih i slicnih iskustava. Dok covjek ne dozivi ne zna pravo sta znaci to... A ovo gore nek bude opomena nama svima, posebno brzacima!
 
Administrator
ne prepoznajem koje je ovo auto... ali kako audi_fan prica da je isao 150, i da je krenuo od prodavnice i nakon 100 metara udario u banderu koje je ovo auto da moze nabiti 150 km/h na 100 metara...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ne prepoznajem koje je ovo auto... ali kako audi_fan prica da je isao 150, i da je krenuo od prodavnice i nakon 100 metara udario u banderu koje je ovo auto da moze nabiti 150 km/h na 100 metara...

Upravo mi ovo zapalo za oko.:icon_rolleyes:
 
Legend
Meni lici na focusa jedinicu po haubi gledajuci ove izbocine, al opet kad gledam nazad, i nije focus, pfff

RIP

prezivi afganistan pogine kod kuce tuga,
 
Top