tepSIJA - fotografije

tepSIJA - fotografije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tek sada vidjoh ovaj dio foruma :icon_evil::icon_twisted:
pored sarafanja i pizdarija oko auta dosta skljocam i volim slikati sve i svasta... to mi je kao trosenje slobodnog vremena na pametan nacin... evo par slika koje sam slucajno izabrao s kompa..
(ne pitajte me s kojim sam aparatom slikao)

ova prva je ogromna pa sam morao smanjti.. ne vidi se bash najbolje sve sto sam htio pokazati
normal_nemoguce_je_samo_ono_sto_ogranicava_nasu_mastu_da_je_to_tako.jpg


super_natural_2.jpg


zaboravljenje_stvari_1.jpg


zaboravljenje_stvari_4.jpg
 
Legend
Meni se svidja ovaj panorama shot, to mi je prejako, uvjek sam volio te fotke, ove sa bocama i kamionom mogu se odraditi HDR
 
Član
druga najmocnija... imam i ja jednu na compu sto je buraz sliko vodopad u jajcu odozgo, meni pravo mocna. nadam se da se tepsija nece ljutit sto cu je ovdje stavit. ak je belaj, reci da editujem...

f_vodopadplivm_75641c5.jpg
 
Član
tepsija, ova velika slika, jesu ovo dvije spojene ili ????? nesto mi nelogicno ovako siroka da bude. kakav to aparat moze ovako uhvatit???

PS jos jednom, odlicne slicice ;D
 

Eko

Član
emir_89 je napisao(la):
tepsija, ova velika slika, jesu ovo dvije spojene ili ????? nesto mi nelogicno ovako siroka da bude. kakav to aparat moze ovako uhvatit???

PS jos jednom, odlicne slicice ;D

to ti je panorama efekt , imas ga i na novijim mobitelima, znaci uslikas uslikas 3 puta i ono ti samo spoji u jednu sliku.
 
Član
nisam znao za to, hvala na info. a znam da je nemoguce da foto aparat jednom slikom onoliko uhvati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top