Tata Nano u suvom zlatu

Tata Nano u suvom zlatu

Član
1293530636_1.jpg


Ko kaže da Tata nano ne može da bude skup? Neki su ga prozvali „spačekom“ našeg vremena, najosnovnijim mogućim prevozom na četiri točka za široke narodne mase koji se može zamisliti. Mnogi su se nakon njegovog pojavljivanja zapitali koliko automobili zaista vrede, ali prodaja ovog automobilskog „deminutiva“ baš i nije sjajna nakon brojnih slučajeva zapaljivanja zbog loših instalacija.

1293530636_2.jpg


Ipak, da entuzijazam za Nano ne bi splasnuo, Titan industries je lansirao „superluksuznu“ verziju, i to od zlata i dragulja u čast 5000 godina indijskog nakita. Titan i Tata su lansirali javnu kampanju u vezi sa dizajnerskim rešenjem, a stiglo je trinaest rešenja od kojih je pobedilo ono na slici. „Unikat“ će biti napravljen od čistog zlata u Titanovoj manufakturi u Bagaloreu. Pored pobednika, tu su i dva pratioca.

1293530636_3.jpg
 
Član
Mislim da mi se povraca......muka mi je ...........kantu........kesu...............dajte nesto..............................................................
..........................................................................................................................................
............................................................................................................................
...............................................................................................................
bljjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,..........................
....bljuuuuuuuuuuuuuuuu.....................................bljuuuuuuuuuuuuuuu.....................
.....blllljjjjjjjucc......................................................................................................
................................................................................................
.puuuuuuuuuuuuuuu je*em ti ............................................................................................................................
........................................................
.imal ko tastaturu i monitor viska :D
 
Početnik
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: uhhh koji samo dizajn,, svaka cast onome ko ga izmislio,kapacitet mozga mu je ko u mrava
 
Top