tapacirunzi

tapacirunzi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako poso hocu da mijenjam tapacirnuge na autu a nemogu naci od golfa 3 imam ponudu od momka tapacirunge od golfa 4..pitanje je da li se mogu oni ubaciti, imali puno prepravljanja i znate li majstora koji bi mi to mogao odraditi da ih kupim..

hvala na pomoci..
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
IGY je napisao(la):
tesko da to moze
mislim vise da je nemoguce

potpis, a ne odgovaraju tapacirun. od golfa 4 sa troja vrata na golfa sa 4, a da odg sa trice na cetvorku

pa neodgovaraju zato sto su puno veca vrata to se logicki da skontati al hajd nebitno.ovako vrata u golfa 3 i 4 su slicne velicine ako ne i ista pa ako bi se moglo preraditi.i da moj golf je sa 4 vrata..
 
xzone je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
IGY je napisao(la):
tesko da to moze
mislim vise da je nemoguce

potpis, a ne odgovaraju tapacirun. od golfa 4 sa troja vrata na golfa sa 4, a da odg sa trice na cetvorku

pa neodgovaraju zato sto su puno veca vrata to se logicki da skontati al hajd nebitno.ovako vrata u golfa 3 i 4 su slicne velicine ako ne i ista pa ako bi se moglo preraditi.i da moj golf je sa 4 vrata..

ma sve je to ok da su razlicite velicine sa 3 i sa 4 vrata,niko nije glup toliko da ne skonta. al opet mislim da ne moze, ali ti pokusaj ako mislis da moze
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
xzone je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
IGY je napisao(la):
tesko da to moze
mislim vise da je nemoguce

potpis, a ne odgovaraju tapacirun. od golfa 4 sa troja vrata na golfa sa 4, a da odg sa trice na cetvorku

pa neodgovaraju zato sto su puno veca vrata to se logicki da skontati al hajd nebitno.ovako vrata u golfa 3 i 4 su slicne velicine ako ne i ista pa ako bi se moglo preraditi.i da moj golf je sa 4 vrata..

ma sve je to ok da su razlicite velicine sa 3 i sa 4 vrata,niko nije glup toliko da ne skonta. al opet mislim da ne moze, ali ti pokusaj ako mislis da moze

necu da pokusavam jer neznam da li moze cekam da se javim da vidim imal ko da bi to mogao odraditi..ima na forumu vwcro frajer koji je citavu unutrasnjost od golfa 4 preradio na golfa 3...mogu i link staviti ako hoces..mislim nema kako preradjuje slike i postupak samo sto prodaje to jer je odusto od projekta..sve je preradjeno tako da ide plug an play-saraf na saraf...tebi hvala sto pokusavas pomoci..
 
Član
Znas sta ce ti praviti problem, debljina taparirunga , pogotovo gore gdje se naslanjaju tapacirunzi na tablu, ako kontas sta hocu da kazem :)
 
Član
legionar je napisao(la):
Znas sta ce ti praviti problem, debljina taparirunga , pogotovo gore gdje se naslanjaju tapacirunzi na tablu, ako kontas sta hocu da kazem :)

ok hvala legija znam na sta mislis
 
Član
Np, tu smo da jedni drugima pomognemo, a to znam jer je to najveci problem, ostalo se sve moze skratiti, prepraviti...
 

IGY

Član
ja bolan nisam sa pola uspio na ibizu staviti tapacirunge, a isti su
raspored rucki ti takodze ne pase
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top