Tapaciranje sjedista ?

Tapaciranje sjedista ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trebam pomoc, ako znate ikoga ko radi tapaciranje sjedista ali da ja mogu svoj materijal donijeti molim da mi javite. Gledao sam par firmi ali svi rade sa svojim materijalima koji se meni bas i ne svidjaju
 

IGY

Član
hajd kad dodzem kuci javim ti par brojeva pa okreni i vidi sa njima
trenutnio sam na poslu a brojevi su mi kuci
 
Član
meni je jaranov stari na kecu cabrioletu radio pravu kozu na sjedistima,donio svoj materijal,ma fenomenalno ispalo!ako hoces mogu ga pitati za broj...
 
Član
meni su radili u pazaricu al s njihovim materijalom, stavit cu slike kasnije pa vidi svidja li ti se, a ne znam moze li s tvojim materijalom.
 
Član
gogg je napisao(la):
meni je jaranov stari na kecu cabrioletu radio pravu kozu na sjedistima,donio svoj materijal,ma fenomenalno ispalo!ako hoces mogu ga pitati za broj...
Kozu ne bih preskupa mi je, a vec sam pitao frajera koji radi iskljucivo kozu samo za ruke sa mojim materijalom bi mi uzeo preko 300KM.
 
Član
kerim je napisao(la):
meni su radili u pazaricu al s njihovim materijalom, stavit cu slike kasnije pa vidi svidja li ti se, a ne znam moze li s tvojim materijalom.
ako ti nije problem postavi slike da vidim kako su uradili, Hvala
 
Član
nemam slike,trebalo bi se to uslikati,a nemam prilike ni usliakti...haj vidjet cu ovih dana ako se bude moglo uslikati
 

IGY

Član
AUTOTEX- 033/416-619 Pazaric
GUMAKOMERC- 033/637-737 Ilidza
evo vidi ova dva brjoja imam pa ako ti sta pomogne sretno
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja ti imam jednog ciku, nemam njegov broj sad, cova radi odlicno, al je ja mislim malo poskup.
 
ima na kresevu, ako ti nije daleko, ja sam dogovaro sa njim da mi radi sa mojim materijalom, evo ti broj pa vidi.
JURIN DESIGN
TEL :030 808 123
063 338 321
jurin.design@tel.net.ba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top