Tapaciranje krova, važno pitanjeeeeeee?????

Tapaciranje krova, važno pitanjeeeeeee?????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: važno pitanjeeeeeee?????

autopresvlake je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
autopresvlake je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
autopresvlake je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
ma kupis skaja ima svugdje i mjenjaj jer tako je najlakse i ofarbaj u koju oces boju

ne može skaj!!!mora bit platno za krov jer ono ima tanku spužvu ispod platna!!! jer je dosta obal krov!!!da bi se moglo prolagoditi formi!!! ali hvala pisanju!!!;)

Moze i skaj,samo nemoj mislit da ces ti to odradit za pola sata i gotovo.
Evo ti postupak ,ako ga budes slijedio uradit ces dobro.
Ocisti ,al dobro ocisti spuzvu od starog platna( jer i najmanji grumencic spuzve ce se vidjeti ispod skaja)
Kad ' si ocistio onda navuci tanak sloj sintelana na sredinu krova (sacekaj obavezno od 10 -15 min sintelan da se osusi)i odredi tri etaze na krovu koje ces lijepiti jednu iza druge(prije toga naravno odrezi komad skaja veci od krova).
Znaci ,odredi tri etaze koje ces lijepiti,pri lijepljenju prve etaze pazi da skaj lijeze tako da ne ubrljas na krajevima ,pa da ti se ne presavije kod lijepljena druge i trece etaze...one rupe (od drzaca za ruku,svjetla i sl. isjeci u obliku X i presavi na drugu stranu,a sto se tice udubljenja na krovu -njih ti je najbolje pod pritiskom zalijepiti i staviti nesto da drzi izvjesno vrijeme...Ako budes pedantan i temeljit mog'o bi i uspjet
Sretno :cool:

a ima li se gdje kupit namjensko platno????:icon_question::icon_question::icon_question:


autopresvlake je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
autopresvlake je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
ma kupis skaja ima svugdje i mjenjaj jer tako je najlakse i ofarbaj u koju oces boju

ne može skaj!!!mora bit platno za krov jer ono ima tanku spužvu ispod platna!!! jer je dosta obal krov!!!da bi se moglo prolagoditi formi!!! ali hvala pisanju!!!;)

Moze i skaj,samo nemoj mislit da ces ti to odradit za pola sata i gotovo.
Evo ti postupak ,ako ga budes slijedio uradit ces dobro.
Ocisti ,al dobro ocisti spuzvu od starog platna( jer i najmanji grumencic spuzve ce se vidjeti ispod skaja)
Kad ' si ocistio onda navuci tanak sloj sintelana na sredinu krova (sacekaj obavezno od 10 -15 min sintelan da se osusi)i odredi tri etaze na krovu koje ces lijepiti jednu iza druge(prije toga naravno odrezi komad skaja veci od krova).
Znaci ,odredi tri etaze koje ces lijepiti,pri lijepljenju prve etaze pazi da skaj lijeze tako da ne ubrljas na krajevima ,pa da ti se ne presavije kod lijepljena druge i trece etaze...one rupe (od drzaca za ruku,svjetla i sl. isjeci u obliku X i presavi na drugu stranu,a sto se tice udubljenja na krovu -njih ti je najbolje pod pritiskom zalijepiti i staviti nesto da drzi izvjesno vrijeme...Ako budes pedantan i temeljit mog'o bi i uspjet
Sretno :cool:

a ima li se gdje kupit namjensko platno????:icon_question::icon_question::icon_question:
Ja sam vidio kod ovog dobavljaca gdje nabavljam auto stof,bila je jedna rolna sivog ,al mor'o bih uzeti citavu rolnu,a ja radim samo sjedista ,krovove neradim.:icon_sad:
Cuo sam da je bilo negdje u Prozoru,al ga navodno vise nema.
Pogledaj da slucajno nema na Koridoru.... :icon_rolleyes:



nema ni koridoru!!!nema veze uradit ću sa skajem!!;);););):icon_smile:


Gledaj da kupis sto meksi skaj(da bude sto elasticniji) i zapamti da se trebas bas potruditi i odraditi pedantno. ..
Ja radim presvlake i non stop mi raja trazi i pita da im radim krovove. Hvala Bogu pa imam posla dovoljno da nemoram raditi krovove,jer je bas iscrpljujuce i raja to ne cjeni,svak misli to je sad pa sad...
Sretno;)



hvalaaa br0!!!;););)
 

gox

Član
po meni je nabolje raditi sa onim samoljepljivim platnom za kutije od woofera ima raznih boja a nije ni skupo
 
Član
Joj,joj,koliko rasprave....skini tapacirung,odstrani sve sa njega,i spuzvu posebno.Kupi eko koze,pistolj za grijanje ,neostik i gotovo.Il posalji meni da uradim.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top