Tanner Foust vs Ken Block at the Ken Block Gymkhana Grid Invitational 2010

Tanner Foust vs Ken Block at the Ken Block Gymkhana Grid Invitational 2010

Član
Ken organizovao event da pobjedi i dodje neki i mahne mu i tamo pobjedu :lol:

A noke o kakvom reliju pricas? U reliju je uspjesan skoro ko i Kimi R., svaku trku je pored puta...
 
VR6Boki je napisao(la):
Ken organizovao event da pobjedi i dodje neki i mahne mu i tamo pobjedu :lol:

A noke o kakvom reliju pricas? U reliju je uspjesan skoro ko i Kimi R., svaku trku je pored puta...


Zato što na Rally stazama nema mjesta za vratolomije koje izvodi na poligonima, u Rally-ju ima 10-ak cm prostora s jedne i druge strane auta, obično se uradi samo jedna greška... :D :icon_smile: :123:
 
Super Moderator
haha kakav ken block.... uvijek sam bio istog misljenja a to je da on nije neki extra vozac
snima on sebe nesto sam nidje veze... ima stazu ima pare vozi se mjesec dana i onda se snima... daj bilo kome ovdje od nas auto i one sponzore koji ce sve placati, pare, stazu pa ces da vidis da ce svi onako voziti
eno mu sebastian leob pa nek se s njim poredi.... kad od njega bude bolji onda je tek vozac a ovako je talaska obicna ;)
 
joj al ne mogu da se nacudim kolko ljudi mogu srati i biti negativci..ako smo u bilo cemu sampioni, onda smo u tome!! pa gdje to on tvrdi da je dobar vozac?? covjek izvodi svoj performans, ove vratolomije i to je to. na tome mu treba cestitati svako. ne znam sto spominjete kakav je on vozac i zasto ga poredite sa Loebom...
 
Death_beat je napisao(la):
joj al ne mogu da se nacudim kolko ljudi mogu srati i biti negativci..ako smo u bilo cemu sampioni, onda smo u tome!! pa gdje to on tvrdi da je dobar vozac?? covjek izvodi svoj performans, ove vratolomije i to je to. na tome mu treba cestitati svako. ne znam sto spominjete kakav je on vozac i zasto ga poredite sa Loebom...

mi bolje vozimo,kakve njegove vratolomije pogledajte malo nase crne hronike...ajde ba,nemojte dzaba...ima boljih,ali i on je u vrhu.....
 
Član
Death_beat je napisao(la):
joj al ne mogu da se nacudim kolko ljudi mogu srati i biti negativci..ako smo u bilo cemu sampioni, onda smo u tome!! pa gdje to on tvrdi da je dobar vozac?? covjek izvodi svoj performans, ove vratolomije i to je to. na tome mu treba cestitati svako. ne znam sto spominjete kakav je on vozac i zasto ga poredite sa Loebom...

Al kad bi ovi naši s ovoga foruma upali sa svojim dimnjačarima kakav Foust, Block i ostali zadimili bi čitav event :lol::lol:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
joj al ne mogu da se nacudim kolko ljudi mogu srati i biti negativci..ako smo u bilo cemu sampioni, onda smo u tome!! pa gdje to on tvrdi da je dobar vozac?? covjek izvodi svoj performans, ove vratolomije i to je to. na tome mu treba cestitati svako. ne znam sto spominjete kakav je on vozac i zasto ga poredite sa Loebom...

Al kad bi ovi naši s ovoga foruma upali sa svojim dimnjačarima kakav Foust, Block i ostali zadimili bi čitav event :lol::lol:

kad bis a GTI-vima ufurali i 1.6D sta ti je e jesmo pogan narod niko nam ne valja!
Ova dvojca svaka cast!
 
Top