‚tablica na mrežicu ?

‚tablica na mrežicu ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
napravit nosac neki sa unutarnje strane karambolke i onda provuci nosac kroz mrezicu ako moze i tu tablicu uglaviti :)
 
Član
pa postavi dva komadica lima, npr 10x5cm, sa unutrasnje strane mrezice i probusi tablicu na dva mjesta, onda samo saraficima ili nitnom spoji tablicu i te limice... tako ce ti limici s jedne strane i tablica s druge stisnut mrezicu i stajat ce:cool:
 
Član
Heh mozda ce sad ispast glupo i kicasto,al najdednostavnije ti je uzet tablicu izbusit ju na coskovima po onoj crnoj crti, i jednostavno ili plasticnim crnim selnama zategnuti ili pak malo paljene zice i zategnut i provuc kroz mrezicu i ocvikat i nece se ni vidjet kako se drzi...
 
ErRoR je napisao(la):
Heh mozda ce sad ispast glupo i kicasto,al najdednostavnije ti je uzet tablicu izbusit ju na coskovima po onoj crnoj crti, i jednostavno ili plasticnim crnim selnama zategnuti ili pak malo paljene zice i zategnut i provuc kroz mrezicu i ocvikat i nece se ni vidjet kako se drzi...

ja sam skontao da u četri ćoška stavim šarafe sa širokom pljosnatom glavom sa maticama
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Heh mozda ce sad ispast glupo i kicasto,al najdednostavnije ti je uzet tablicu izbusit ju na coskovima po onoj crnoj crti, i jednostavno ili plasticnim crnim selnama zategnuti ili pak malo paljene zice i zategnut i provuc kroz mrezicu i ocvikat i nece se ni vidjet kako se drzi...

ja sam skontao da u četri ćoška stavim šarafe sa širokom pljosnatom glavom sa maticama

To ti je najjednostavnije sa zadnje strane gdje ti ide matica stavi vecu poslosku i to je to :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top