Tabla iz mk3 u mk2

Tabla iz mk3 u mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle odlučio sam stavit u svog golfa 2 instrument tablu od golfa 3 sad me zanima na forumu tko ima iskustva s tim tko je radio tko je ubacivo koje su mane koje prednosti i sve ostalo kakve su komplikacije itd itd i dali netko ima tko je voljan da to sve uradi za cjenu nije problem sve se može dogovorit kod nas je u mostaru momak ubacio sebi ispalo je extra ali neće više da nikom radi vjerovatno ima posla svi savjeti dobro došli
 
Član
dadao_style je napisao(la):
dakle odlučio sam stavit u svog golfa 2 instrument tablu od golfa 3 sad me zanima na forumu tko ima iskustva s tim tko je radio tko je ubacivo koje su mane koje prednosti i sve ostalo kakve su komplikacije itd itd i dali netko ima tko je voljan da to sve uradi za cjenu nije problem sve se može dogovorit kod nas je u mostaru momak ubacio sebi ispalo je extra ali neće više da nikom radi vjerovatno ima posla svi savjeti dobro došli

ja sam ubaco od dvojke u keca a konto sam od trice ima malo prepravki ali nije problem ubaciti ima najvise prepravci na dekovima od struje..ovo ti je potrebno....[attachment=11514] ovo negdje kosta na otpadu 150km tako su meni trazili
 
Član
almir_gr je napisao(la):
To svi sada rade, meni je ljepsa tabla od Corrada, jesi li mozda razmisljao nju da ubacis u svoje auto?

ja mislim da je tabla iz corrada ista ko i ona u passatu,isto izgledaju...
 
Trozic je napisao(la):
ja mislim da je tabla iz corrada ista ko i ona u passatu,isto izgledaju...

Ne znam jarane, ja jos nisam vidio tablu u nekom autu da je ista ko u Corradu

volkswagen_corrado_interior.jpg
 
Član
tabla iz corrada ide lakse
ima prepravki
cak i rezanja lima kako sam ja vidio
pogledaj na www.vwvortex.com
ima par DIY tema o tome
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Dosta slicnosti imaju, al' ipak nisu iste, razlike ima, meni ova iz corrada puno ljepsa...

moze li iz pola tabla u golfa 3 ako ne iz kojeg auta moze da ima najmnje prerada jel to iko radio
 
Član
xzone je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Dosta slicnosti imaju, al' ipak nisu iste, razlike ima, meni ova iz corrada puno ljepsa...

moze li iz pola tabla u golfa 3 ako ne iz kojeg auta moze da ima najmnje prerada jel to iko radio

mozes ti staviti iz kojeg auta hoces samo da sirina odgovara to je najbitnije.ja sam gledo u njemckoj u golfa 1 stavlja golfa 4 sve.
 
Član
Znam ja momka koji to ubacuje nema nikakvog rezanja table sve se uklopi bez probleme vec je odradio par auta i svi su zadovoljni extra je ispalo!
Tip iz Srebrenika valjda znas gdje je to, samo ruke dodju oko 170KM
Kontakt: Mire 061 425-411
 
http://www.pajalle.com/cars.php?id=009&lang=en&page=4

našo sam ovo dosta je dobro prikazano mada neću da se stim peglam tražim osobu što bliže mostaru ja ću kupit tablu i sve ostalo samo nek netko ugradi plaćam koliko god treba nadam se da ću naći nekoga
 
Član
ima u njemačkoj neki tip bio na je jednom na TVu ugradio u golfa 3 unutra sve od audija TT :icon_eek: unutra orginal audi TT sve....
paše li u keca iz fabije 1 armatura u onom kecu što se proizvodi u africi je armatura ista ko u fabije1 :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top