T:Trebam prevoz relacija Sarajevo -Livno

T:Trebam prevoz relacija Sarajevo -Livno

Član
Ako neko od članova ide na relaciji Sarajevo Livno bio bi mu zahvalan ako mi može pomoči, pošto sam našao el podizač od novije tipe , ali je momak iz livna ne znam kako da izvršim zamjenu, dam mu mobitel on meni podizač ali mi je daleko ako neko zna najjeftiniji način ili ako ide an toj relaciji bio bi zahvalan.LP.
 
Član
Hajde da se ovdje nadovežem imal ko da ovih dana ide mostar sarajevo mostar ili samo mostar sarajevo da mi povuče nešta iz mostara častim ga.
 
Član
Dzejlan12 je napisao(la):
Ako neko od članova ide na relaciji Sarajevo Livno bio bi mu zahvalan ako mi može pomoči, pošto sam našao el podizač od novije tipe , ali je momak iz livna ne znam kako da izvršim zamjenu, dam mu mobitel on meni podizač ali mi je daleko ako neko zna najjeftiniji način ili ako ide an toj relaciji bio bi zahvalan.LP.

najjeftinija je posta vjeruj mi ... ja sam skoro slao plasticne rubove za golfa mk1 iz tuzle za cazin (bukvalno s jednog kraja bosne na drugi), paket ogroman, i kostalo me je 5km ... al za takvo nesto ti treba povjerenje ... u mom slucaju, momak je uplatio pare na racun pa sam mu poslo tek kad sam provjerio u banci da su pare uplacene i da su na racunu ...
 
Top