T: Smjestaj u Mostaru

T: Smjestaj u Mostaru

Legend
Dakle potreban mi je povoljan smjestaj u zapadnom dijelu Mostara, da nije previse udaljeno od Trznog Centra Mostar ili Mercatora. Znaci povoljniji ali opet da nije tako los...
 
BHT Ovisnik
ako ti treba koji dan,nocenje il to mozes u mene,ja sam 10km od grada ili mislis duze ostajati ?
 
Legend
Mislio sam duze ostajati jer pocinjem raditi tu, a firma se nalazi kod trznog centra Mostar, znaci treba mi nesto za izadavnje i da je sto blize toj lokaciji
 
Član
u mostaru ti je gdje got nađes na svako mjesto za minut stignes, mal grad, ali je malo i problem nac stan sad zato sto sve studenti uzmu
 
BHT Ovisnik
da,danas je tesko naci jer su studenti sve okupirali,moze se naci u krugu grada do 2-3km nesto jeftino,ovako tesko,bio je jedan stan sto sam ja kolegici trazio,kao mala garsonjera,mogu probati naci broj da vidim jel covjek iznajmio,u samom centru,20m od merkatora
 
Legend
Ajde moze cole ako ti nije problem da vidis jel iznajmio.
Ali dobro i ne mora biti bas striktno blizu navedene lokacije, moze i malo dalje
 
Član
sad ćemo biti ljuti na tebe "došlu" oduzimaš nam radna mjesta :icon_biggrin:

Imao sam i ja jedan stan negdje u rokovniku, koliki ti treba
 
Legend
Yellow je napisao(la):
sad ćemo biti ljuti na tebe "došlu" oduzimaš nam radna mjesta :icon_biggrin:

Imao sam i ja jedan stan negdje u rokovniku, koliki ti treba

Ma nisam se jos zaposlio, ide prvo strucna obuka, pa probni rad, ima jos kamara do stalnog zaposlenja:icon_biggrin:

Ma manji stan, dovoljan za jednu osobu, moze i soba sa kupatilom cisto da imam gdje biti dok se ne uhodam pa ne nadjem sta bolje
 
Top