T: savjet u vezi JVC

T: savjet u vezi JVC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav raja

ne razumijem se toliko u playere pa mi je potreban savjet. Donio mi je jedan momak cd mp3 JVC, player je potpuno nov i extra radi. Ima i utor za stick, aux ulaz je tu takodje. Koliko okvirno vrijedi ovaj player ukoliko znate.

rijec je o ovom uredjaju
w-KD-R821.jpg


edit: kroz dva sata se moram odluciti da li uzimam player ili ne, tako da bi mi svaki savjet dobro dosao. Mozda bih i neku kompenzaciju probao, vjerujem da je ovo dobar player, nisam neki zahtjevan korisnik
 
Član
ArminM je napisao(la):
pozdrav raja

ne razumijem se toliko u playere pa mi je potreban savjet. Donio mi je jedan momak cd mp3 JVC, player je potpuno nov i extra radi. Ima i utor za stick, aux ulaz je tu takodje. Koliko okvirno vrijedi ovaj player ukoliko znate.

rijec je o ovom uredjaju
w-KD-R821.jpg


edit: kroz dva sata se moram odluciti da li uzimam player ili ne, tako da bi mi svaki savjet dobro dosao. Mozda bih i neku kompenzaciju probao, vjerujem da je ovo dobar player, nisam neki zahtjevan korisnik

Armine evo link sa ebay-a
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p4069.m570.l1313&_nkw=JVC+KD-R821BT&_sacat=0

negdje oko 160 funti ili 390 KM
 
Član
evo sad sam se ja cuo s ovim likom, kolega adi187 mi je takodje rekao da je ovo dobar player. Dat cu ja nokiu n97 za ovo. Mobitel mi je svakako dosadio, imam u planu uzimat neki drugi
 
Član
Tu su negdje vrijednosti i mobitela i playera oko 200 KM znaci nece biti donji nikako ak ga uzme ;)
Stari player prodas i eto :icon_smile::icon_smile:
 
Član
ja sam player uzeo, spojio sam ga u auto, vise sam nego zadovoljan. Jedino nisam spojio onu memoriju, kad god se upali ponovo idu pjesme ispocetka, ne gdje je zadnja pjevala. sutra cu to rijesit, cim budem imao vremena, moram nac na koju se zicu spaja stalni plus. uglavnom mislim da se nisam pokajao, svakako cu sebi uzet galaxy s3, jebo nokiu:icon_biggrin:

Dzeniii je napisao(la):
240 KM NOV, u Živinicama ,sa garancijom 6 mjeseci ;)

znaci ipak vise od vrijednosti mog mobitela:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top