T: Nekoga da mi zatamni stakla

T: Nekoga da mi zatamni stakla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Shumi evo ja sam radio jednog Pola 6r kao kod tebe, jos ce kod tebe ljepse izgledati na crvenu boju, nemoj pretjerat sa postotkom i neces imat problema sasvim sigurno, nema ni vlasnik ovog auta na kojem sam ja radio



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Moja greska, novi zakon prema kojem nesmijes nista... ccc

Član 3.
(1) U članu 46. stav 3. se mijenja i glasi:
"(3) Stakla na vozilu ne smiju se na bilo koji način dodato zatamnjivati (npr. postavljanjem folija, dodatim bojanjem stakla i sl.), u odnosu na fabričku ugradnju."
(2) Poslije stavka 3. se dodaju st. 4. i 5. koji glase:
"(4) Izuzetno od stava 3. ovog člana, mogu se dodato zatamniti:
a) zadnja i bočna stakla autobusa postavljanjem homologiranih promidžbenih folija,
b) bočne staklene površine motornih vozila iza leĎnog naslona sjedala vozača i suvozača, homologiranim folijama bez refleksije.
(5) Odredbe ovog člana ne primjenjuju se na vozila oružanih snaga BiH, policijskih agencija u Bosni i Hercegovini, kao i vozila vrlo usko specijalizirane namjene koja se ne koriste ni u jednom drugom segmentu društva. "
 
Član
Decki zabranjeno je zatamnjivanje stakala bilo kojih i bilo kojim tonalitetom u cijeloj nam dragoj BiH, prema tome manite se toga jest da fino izgleda ali eto ja kontam uzeti one roletne pa nakaciti :icon_question:
 
Član
To sam ovdje na forumu procitao cini mi se, bila tema vezana uz to.

Ne znam kako u vasim krajevima, ali kod nas u Hercegovini iskreno svako drugo auto je zamraceno i ne znam da su ikome naplatili kaznu radi toga :icon_question:
 
Član
Pa čitate li vi zakon što je postavio Anais? Zadnja stakla se smiju zatamniti u cijeloj BIH.
 
Član
Ljudi molim vas, nisam pitao smije li se zatamniti nego kod koga da zatamnim :D

Dobio sam nekoliko kontakata, tema ide pod ključ i osvježiću je nadam se do kraja sedmice sa novim detaljima :icon_biggrin:
 
Član
Evo zatamnio sam auto, na kraju sam se odlučio za Želju i nisam se zeznuo sekunde. Hvala svima koji su pomogli, a više detalja možete pronaći ovdje: http://www.bhtuning.com/vw-polo-6r-t-66071-6.html#pid1110526
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top