T: neko u Njemačkoj?

T: neko u Njemačkoj?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Potrebne su mi dvije gume u dimenziji koju ne mogu naći kod nas...

Da li neko sa foruma ima kakvu vezu sa Njemačkom, da mi se tamo kupe dvije gume i dobace u BiH? Plaćam uslugu naravno, pored lične i personalne zahvalnosti :D
 
Član
Imas u SLO 225 / 35 R19 Nankang 115 eur, i Continental ista dimenzija 215 eur ako ti ista znaci.
 
Član
225 sam našao po super cijeni ovdje kod nas, 215 mi pravi problem...

Ima ih i u Sloveniji i u Njemačkoj, samo mi treba dobra duša da mi to kupi i pošalje/donese :lol:
 
Član
neki dan sam u kombiju brze poste vidio tu demenziju...
da li su stigle iz gruda,ne mogu da se sjetim ...hercegovina je bila
cini mi se 200 i kusur maraka jedna guma...
 
Član
215/35r19?

Zvao sam 9 različitih firmi koje rade sa Nankangom, niko ih nije imao na stanju... Našao sam kod komšija hrvata, 115e komad... Javim ovdje kad ih pokupim, do tad' neka teme :)
 
Član
065 436 868 Banja Luka, uvoznici. Kod njih ako neko nešto nađe, biće mi drago da pomognem oko preuzimanja i slanja ;)

063 356 750 Grude, isto OK cijene, nove gume.


063/636-639 Mostar, nisam kupovao od njega, nije imao na stanju ono što mi je trebalo...


Uglavnom, za ljetne gume su im sada svima OK cijene jer je gotova sezona...
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
065 436 868 Banja Luka, uvoznici. Kod njih ako neko nešto nađe, biće mi drago da pomognem oko preuzimanja i slanja ;)

063 356 750 Grude, isto OK cijene, nove gume.


063/636-639 Mostar, nisam kupovao od njega, nije imao na stanju ono što mi je trebalo...


Uglavnom, za ljetne gume su im sada svima OK cijene jer je gotova sezona...

Eto ako nekome treba iz Mostara ja mogu preuzeti,druga kuca od mene je zastupnik..:icon_smile:

Eto moze sada lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top