svijetlo za tablice

svijetlo za tablice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle kako sam radio ovu izradu gepekta izbačena je brava ručka odnosno lajsna štrcaljka i brisač i naravno kad je zavareno ovaj lim morao sam odšarafit onu plastiku gdje dođe sijalice za tablice i sada kad je lim navaren nemam više pristupa onom djelu gdje je bila sijalica pa me zanima dali netko ima neku ideju kako da napravim novo osvjetljenje tablice dali da uzmem neke led diode ili neku neonku da postavim iza ili šta već.... unaprijed hvala
 
Legend
svasta se moze izvesti samo zavrni rukave pa kopaj.....a za neon ,zeza kad je hladno......pokusaj ti to na dobri stari nacin 2 sijalice kako je bilo i prije,samo moras zastiti od vode...
 
Član
lakse opaliti LED diodu sa zaobljenom glavom da iam veci kut svijetljenja pod ovaj gornji dio lima...samo kako ces dovuci kablove....opet ce biti busenja heh....
 
Član
Ja sam to bio uradio sa sijalicama koje su vec bile samo malo prepravio da ih uguram,samo necim zstiti Npr. silikon...
 
Član
mislim da ti je najpametnije rjesenje ledice.....ne griju se ,ne gore kao zarulje....ljepse za vidjet.....pa ti uradi kako hoces i kako ti je najjednostavnije.....:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top