Sve o Angel Eyes

Sve o Angel Eyes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pretraživao sam forum i nisam našao ništa vezano za original Angel Eyes. Dakle govorim o podešavanju, mjenjanju sijalica, iskustvima, dobrim, lošim, preporukama šta kako gdje etc...

Mene konkretno. interesuje kako da podesim moje Angel Eyes odnosno kako se mjenjaju sijalice, koje sijalice najbolje staviti etc etc...

Pozdrav svima:D
 
Član
hehe kolega,pogledaj moju garazu ja ti imam isto astru g,angel eyes,xenoni ,vec godinu dana,sta god da te interesuje posalji PP,sto se tice mjhenjanja sijalice,mora se skidat karamb,iskustvo-savrseno :)
 
Član
Pozdrav,
Ja nemam xenone nego H7 i H3 klasične sijalice koje su došle u farovima kad sam ih kupio, a kupio sam ih u DE, htio sam da stavim neke sijalice koje ce mi bacati bijelu svjetlost ova zuta mi nije bas nesto, e sada mislio sam ako neko ima volje da postavi par slika kako se to radi, ne samo radi mene, ko ih god kupi pitaće se kako da ih zamijeni a da nešto ne zahebe:icon_redface:.... Pozdrav svima:D
 
Član
hmmm pa bolje ti je sakupit za pravi xenon,nije mi jasno sto si uzimao farove ako nemas xenon? Po meni to ruzno izgleda,uopste ne dolazi do izrazaja,niti si napravio neku promjenu na autu.. no eto kupio si,ja ti savjetujem da skupljas pare i stavis xenon
 
Član
sijalice na prstenovima mogu li se mjenjati ne sjecam se da sam vidio na farovima ja sam isto kupio farove i imam xenonce e sada kada bi se pozicija mogla mjenjati to bi bilo jeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top