Svasta pomalo

Svasta pomalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prijatelj kupio Golfa 4 i sad ima nekih "nedostataka" koje bi on zelio ispraviti kao npr.

1.Koliko para (gdje i kako ) se mogu ugraditi el.podizaci na zadnje prozore ? Da li bi se mogli ti el.zadnji podizaci mogli skopcati na "cinceve" ?

2.Koja je razlika izmedju Digitalne i Automatske klime ?

3.Plasticar (za karambolke,pragove i obrvice) kojeg bi vi preporucili ?

4.Chip-ja sam mu rekao SMchiptuning ? Vi ?

5.Zatamljivanje LLumar ?

6.Gdje kupiti opruge -5cm ?

Hvala
 
Član
1. ASA Auto ili neki freak za elektriku da nesta sklepa/improvozira iz glave

2. neke velike drasticne razlike nema, na digitalnoj imas da odaberes koliko ces stepeni unutra i "kompjuter" automatski sve ostalo sredi ( brzinu puhanja, mjesto puhanja). isti ***** samo drugo pokovanje... u skupljoj opciji imas vise jebenih senzora i vise sanse da se nesta pokvari :)

3. ABasic Tuning (mostar)

4. SM chip tuning

5. Lummar

6. http://shop.bhtuning.com/

Hvala
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
1. ASA Auto ili neki freak za elektriku da nesta sklepa/improvozira iz glave

2. neke velike drasticne razlike nema, na digitalnoj imas da odaberes koliko ces stepeni unutra i "kompjuter" automatski sve ostalo sredi ( brzinu puhanja, mjesto puhanja). isti ***** samo drugo pokovanje... u skupljoj opciji imas vise jebenih senzora i vise sanse da se nesta pokvari :)

3. ABasic Tuning (mostar)

4. SM chip tuning

5. Lummar

6. http://shop.bhtuning.com/

Hvala

Gledo sam na bhtuning shpu nema za Golfa , jedino Audi A3 mislim da mu odgovara !
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
1. ASA Auto ili neki freak za elektriku da nesta sklepa/improvozira iz glave

2. neke velike drasticne razlike nema, na digitalnoj imas da odaberes koliko ces stepeni unutra i "kompjuter" automatski sve ostalo sredi ( brzinu puhanja, mjesto puhanja). isti ***** samo drugo pokovanje... u skupljoj opciji imas vise jebenih senzora i vise sanse da se nesta pokvari :)

3. ABasic Tuning (mostar)

4. SM chip tuning

5. Lummar

6. http://shop.bhtuning.com/

Hvala

jel imas mozda mail ili broj od tog plasticara?
 
Član
ja cu ti objasnit i ispravit te malo oko ove klime...znaci imas automatsku i manualnu klimu, a automatska se dijeli na analognu i digitalnu. Manualna klima ti je ona sto kad podesis hladi i ispod one temperature koju treba da postigne, dakle, nema gasenja, vec hladi dok je ti ne iskljucis. Automatska je ta koja kad podesis npr. 22 stepena hladi dok ne postigne ta 22 stepena i iskljucuje se i naravno poslije ponovo ukljucuje po malo da bi odrzala tu temperaturu u kolima.
Analogna klima ti je ona gdje imas one tockice gdje okreces toplo-hladno i 1, 2, 3, 4 brzinu, a digitalna je gdje ti podesis tacnu temp. na displayu i jacinu puhanja...
nadam se da je ovo jasno gore, ako sta nije slobodno pitaj...

a usput, ne mozes spojit el podizace na cinceve, jer ne mogu oni dovoljno provesti struje, jer su tanki...to je najbolje da ti neko profesionalno uradi, da ne bude problema...
 
Član
zadnje podizace trazi na otpadu sa golfa koji to ima.... i kupis cijeli mehanizam i sve prekidace i zice sto su fabricki dosli.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top