Suzuki Swift Sound from Hell!!!

Suzuki Swift Sound from Hell!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja stvarno ne znam koja je masina u ovom suzukiju,kad se ovako pakleno cuje.....???
Ako mi moze neko od japanaca moze pojasniti,ili neko od poznanika ovog lika,jer vidim da je iz susjedne nam HR:icon_rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=BxCdD6py7ho&feature=related
 
Član
U hrvatskoj je swift jedan od omiljenih tuning automobila, a njime se rado voze brdske utrke, a nije preveliki problem konjicu podici na 180ks( bez turbine ).

A ovaj je zvuk najvjerojatnije dobiven sa 4 fergazera... Dobar zvuk ;)
 
Član
Swift je svuda osim u Bosni omiljeni auto za tuning, auto sa nenormalno mnogo potencijala.
Strasan zvuk...;)
 
Legend
deez je napisao(la):
Swift je svuda osim u Bosni omiljeni auto za tuning, auto sa nenormalno mnogo potencijala.
Strasan zvuk...;)

ima ih ima ih, samo sto nisu popularni kod ovih nasih chunera..
ako mu je stock motor, onda je 1.3 gti sa 100 ks (citao sam negdje da su mu fabricki dolazili kovani klipovi) i da kao takav ima jako puno potencijala za tuning..
jedno vrijeme na marijin dvoru kod boema stajao je jedan crveni kao sa ovog clipa, samo zapusten skroz ja sam ga ganjao da uzmem, al se jako brzo prodao, ima jedan na piku spreman za brdo trazi lik 4k za njega.. svakako da su ovo jako dobra auta , i sigurno da imaju strasno puno potencijala, sto za race tako i za uzivanje.. jer je ovo bas prava mala jurilica..

nedavno sam isto gledao test ovog suzukija 1.3 60kW gli ovak nesto oznaka, 280 000 presao, i jos uvijek super ide, bas su ga jebeno testirali, znaci limarija mu je losija strana, al mehanika, motor, ovjes je perfekcija ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top