Suzuki RG 125

Suzuki RG 125

Član
evo da predstavim i drugu masinu...
Suzuki RG 125 1993 god.
34 KS (otovrena verzija)
0-100 km/h: 6.5 sek :123:
Top speed: 180 km/h
 
Član
fina masinica, vozio sam ovako nesto slicno, samo Cagiva mito, isto 125 otvorena verzija, RS neki, fino ide bogami, onako za pocetnike dusu dalo:cool:
 
Član
tvoja yamaha cini mi se ima 30 ks... i oko 130-140 kg i maksimalnih 11500 o/min
dok suzuki ima 34 ks, 115 kg, i 13500 o/min ;)
 
Član
Drug neki dan sam sa yamahom na morijadu MK SOKOLAC iso i 170 sam je nabio znaci nemoze vise,uostalom vozo sam suzukija rg gamaII 125 al je ovaj bio malo losiju\i i isao je negdje oko 150 !
 
Legend
davno sam imao priliku probati istog,jako jako živ-a 125tica ,izgleda da je u super stanju ,samo je tako dalje drzi ;)
 
Član
fino izgleda... kolko se krecu cijenom? imam mogucnost da uzmem u racun isti samo '96 godiste.. ali bih ja to prodavao pa da znam...
 
Član
pozz druze suza super izgleda, sve pohvale.;););)
imam ja cbr 500f, reg do 5.2012g. za prodaju ako neko treba (2.000KM). pozz
 
Član
mario05 je napisao(la):
fino izgleda... kolko se krecu cijenom? imam mogucnost da uzmem u racun isti samo '96 godiste.. ali bih ja to prodavao pa da znam...
ja svog platio 1500.. nije bio registrovan.. a inace cijene se krecu od 1300-2000... mada sve preko 1600 je precijenjeno..
 
Član
to je isto mislio ovaj moj drug sa ilidze, on je sinoc popusio 300km kazne u sarajevu, mislio da je brzi od murije
on vozi Cagiva mito 125, 7 brzina motor, ja sam ga vozio, fino ide, ali eto nije uspio protiv murije


a zamisli koliko ide ova masina

ducati 999s testestretta



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

eto motorage, trenutno ima nekih problema sa elektronikom, ali se ispaljuje definitivno, problem ga je odrzati na oba tocka:cool::cool::cool:
nema vise od 180kg:icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
to je isto mislio ovaj moj drug sa ilidze, on je sinoc popusio 300km kazne u sarajevu, mislio da je brzi od murije
on vozi Cagiva mito 125, 7 brzina motor, ja sam ga vozio, fino ide, ali eto nije uspio protiv murije
ako ne uspijem pobjeci 1.9 SDI-u izvucem gorivo iz rezervoara polijem ga i odma zapalim :lol:
 
Član
sinisa93 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
to je isto mislio ovaj moj drug sa ilidze, on je sinoc popusio 300km kazne u sarajevu, mislio da je brzi od murije
on vozi Cagiva mito 125, 7 brzina motor, ja sam ga vozio, fino ide, ali eto nije uspio protiv murije
ako ne uspijem pobjeci 1.9 SDI-u izvucem gorivo iz rezervoara polijem ga i odma zapalim :lol:

nisam nigdje spomenuo sdi:D
 
Top