Supra mk 4

Supra mk 4

Dobar dan. Proslog mjeseca sam zapazio jedno auto na netu. To je bila Toyota Supra mk 4. Ja sam se zaljubio u to auto. I kad sam pogledao the Fast and the Furious 7 jos sam vise zavolio to auto jer je Brian (Paul Walker) vozio bijelu supru na kraju filma, a moji prijatelji pricaju samo o BMW-ovima i Mercedesima. Zelim cuti vase misljenje o supri
dfb338af38806537ded0bf13b22b6774.jpg
 
Ja sam ga pogledao prvi dan odma , razocarao sam se a i koliko je film bio reklamiran skoro citav mozes pogledati iz inserta koje su stavljali. Jedino sto valja je pocetak i kraj ostalo sjebali su Transformerse
 
Član
Sad sam gledao po netu ove supre se prodaju po paprenih 30-35 k $$$,tako da ...ostaje samo san :D
 
Dobar dan. Proslog mjeseca sam zapazio jedno auto na netu. To je bila Toyota Supra mk 4. Ja sam se zaljubio u to auto. I kad sam pogledao the Fast and the Furious 7 jos sam vise zavolio to auto jer je Brian (Paul Walker) vozio bijelu supru na kraju filma, a moji prijatelji pricaju samo o BMW-ovima i Mercedesima. Zelim cuti vase misljenje o supri
dfb338af38806537ded0bf13b22b6774.jpg
cudi me da ti se nesvidja glof 2 1.6D , u poredjenu s ovim autom ? e razocaro si me ehehehe ;)
 
Član
daaj ovo vec prelazi svaku mjeru,postace sprdnja od foruma....ovakve teme i likove treba odmah lokovati banovati blabla...cirkus
 
Top