Subaru Impreza WRX STI spec C

Subaru Impreza WRX STI spec C

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
subaru%20impreza%20wrx%20sti%20spec%20c%201.jpg

Subaru je u Japanu lansirao Imprezu WRX STI spec C, novu limitiranu ediciju (u ponudi je 900 primeraka) u WRX STI paleti, čija prodaja u u Zemlji izlazećeg sunca počinje danas.

U najkraćem, radi se o pojačanoj i olakšanoj (aluminijumska hauba, lakši točkovi...) verziji Impreze WRX STI, čiji 2,0 litarski DOHC četvorocilindrični turbo motor sada razvija 227kW/308KS pri 6400 o/min. i 422 Nm pri 4400 o/min.
subaru%20impreza%20wrx%20spec%20c%2022.jpg

U paketu su i Recaro sedišta (u kombinaciji alkantare i kože, prošivena crvenim koncem), Brembo kočiona klešta u zlatnoj boji, zadnji LSD diferencijal i alu točkovi od 18 inča sa Bridgestone Potenza RE070 gumama (245/40R18). Uz modifikovano ogibljenje i unapređenu stabilnost, kao i dve ekskluzivne boje za karoseriju (Sunrise Yellow i Pure White), to je to.
 

MTR

Član
sa strane jos samo fali naljepnica : DHL - brza posta hahahahaah , extra extra stroj , boxer power
 
Član
neki dan sam biciklom na raskrsnici stajo iza impreze hečbek boxer dizel uživo je puno ljepša nego na slikama
djeluje pravo moćno :cool:
 
Član
nihad3tzo je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
to je mašina 2litra a 308ks :cool:

A EVO FQ verzije :icon_twisted:

A za motor,mehaniku nemam sta reci,al jos uvijek se ne merem naviknut na ovaj hatch izgled,nema (meni) Impreze bez gepeka.;)

eh samo cekam da vidim ko ce se sjetit;) EVO X MR FQ 400 :cool::cool:

;) Fucking Quick EVO


Usput danas sam u Sarajevu vidio Focus RS, zeleni! Neki ga cica voza! Pre pre mocan!
 
Član
Jes malo ,,izgleda,, ruzno, ali samo izgleda.... gledo malo na yt klipove, dobro izgleda, a za motor sta da kazem osim :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top