Styling stilovi

Styling stilovi

Član
vidim dosta vas piše o stilovima u stylingu kao bad look, old school, znam otprilike o čemu se radi ali bih želi više znati šta ih krakteriše
PS: ne morate samo davati odgovor na pitanje, ovo može biti i tema o styling stilovima
 
Član
ewo germa style: to ti je fabričko, clean look sređivanje, bez suvišnih detalja, usavršavanje fabričkog auta novijim dijelovima... skidanje "suvišnih praktičnih" dijelova radi estetike... niže, šire i brže:icon_smile:

extrem tuning tj. american way to tune: sve se živo izmjenjuje, da se auto ne može prepoznati, puno detalja, dijelova, plastike, bling bling... ima toga još:cool:
 
BHT Ovisnik
taman kako ti je rekao zlaja nesto
old school
29nfaya.jpg


german style
2rrxyyt.jpg


extreme tuning
dqhspc.jpg
 

DLS

Početnik
lako je za tuning kad se ima para :lol::lol::lol: .. .zaboravili ste rat style ... japan tuning ... rusian tuning :lol::lol::lol: .. hhah
 
Član
koliko para toliko muzike.. ehehehheheheh;)
po meni je najjeftiniji german style bez uvreda al je tako. svak ima svoj ukus i naravno svoje pare..
 
Član
sad nesto gledam ove slike,,eto ja bi volio sve stilove radit na autu,,,evo npr.na onom kecu bi stavio duboke karambolke od dvice i lambo vrata....to je 3 in 1:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
po meni german ako ne i najskuplji,em problem naci sve originalne dijelove,a kad nađes bruka novca,tako X sitnica,trazis sve origigi,ajmo uzet u obzir e30 m3,koliko dođe original body kit da sve sredis,a koliko bi doslo platičarenje i sl.
 
Član
A kakve pare spominjete sada:icon_question:rat style i nije style nego 'Ruzno Auto Totalno':lol:
a sto se tice novaca mozes u svaki uloziti manje vise zavisi koliko imas..
npr..mozes extrem preraditi sve potrositi 5000km...ili staviti na krsa fele od 5000km i reci da je rat style:lol:
za mene je german no1 tj najljepsi i ulozio bi u tako sta 10000km..znaci koliko god imas mozes potrositi na stil koji volis;)
 
Top