Street Race Zivinice

Street Race Zivinice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam isto misljenje kao i mooamer stvarno bezveze jbt ja kao gledaoc moram odvojit puno para da odem gledati to. Nebitno do koga je al dajte da se orga sta i u Zivinicama
 
Član
Kakve veze ima drzava sa organizovanjem SR, bas me to zanima?
Sve je do (ne)organizacije i (ne)organizatora, bar po mom nekom razmisljanju :icon_rolleyes:
 
Član
pa ima veze i drzava jer zivimo u bih a ne u cro,prema tome odma je i drzava pickin dim!!!!!!a organizatori su prica za sebe,ako ima velike koristi ima organizacije isto kao i drzava ako ima koristi sve moze,et kakve veze ima,ovo je malo politicki al et!!!

OggyBoy je napisao(la):
Kakve veze ima država sa trkama? Ne laprdajte bez veze.

ma nekima nema veze zato ih race izadje upola manje od nas,al mi iz zenice,sarajeva,mostara i ovih krajeva ga pusimo!imamo puta do race-a jedno 150-200KM+ostali troskovi!i tebi je to laprdanje!!??
 
Član
mooamer je napisao(la):
pa ima veze i drzava jer zivimo u bih a ne u cro,prema tome odma je i drzava pickin dim!!!!!!a organizatori su prica za sebe,ako ima velike koristi ima organizacije isto kao i drzava ako ima koristi sve moze,et kakve veze ima,ovo je malo politicki al et!!!

OggyBoy je napisao(la):
Kakve veze ima država sa trkama? Ne laprdajte bez veze.

ma nekima nema veze zato ih race izadje upola manje od nas,al mi iz zenice,sarajeva,mostara i ovih krajeva ga pusimo!imamo puta do race-a jedno 150-200KM+ostali troskovi!i tebi je to laprdanje!!??



Opet ja ne vidim kakve veze ima država sa trkama? Šta politički, kakva isplativost? Pa race se uglavnom ni organizatoru ne isplati kad potroši svojih živaca za 10 godina života. Skupite se pa organizujte nešto, pa da vidite koliko je lako. Najlakše je kukati i kriviti nekog trećeg, a dupetom ne mrdnuti. Ne mislim ovo lično za tebe, ali trka se može organizovati bilo gdje ako ima ljudi zainteresovanih za to. Fora je što se danas 2 brata teško slože oko nečega, a da ne pričam o desetini ljudi koji bi zajedno trebali da obave nešto.
 
mooamer je napisao(la):
pa ima veze i drzava jer zivimo u bih a ne u cro,prema tome odma je i drzava pickin dim!!!!!!a organizatori su prica za sebe,ako ima velike koristi ima organizacije isto kao i drzava ako ima koristi sve moze,et kakve veze ima,ovo je malo politicki al et!!!

OggyBoy je napisao(la):
Kakve veze ima država sa trkama? Ne laprdajte bez veze.

ma nekima nema veze zato ih race izadje upola manje od nas,al mi iz zenice,sarajeva,mostara i ovih krajeva ga pusimo!imamo puta do race-a jedno 150-200KM+ostali troskovi!i tebi je to laprdanje!!??



pa sta ti hoces, da ti drzava placa troskove puta do street race-a?? jbt
bas je drzava cool, napravila je takve uslove da street race moze da organizuje ko god hoce. ako ti smetaju organizatori koji nastoje samo da zarade, budi onda ti njima primjer pa organizuj race bez ikakvih namjera za zaradom, niko ti ne brani...
jbt svi zele samo da seru (pa tako i ja sa ovim postom :D )
 
Član
Death_beat je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
pa ima veze i drzava jer zivimo u bih a ne u cro,prema tome odma je i drzava pickin dim!!!!!!a organizatori su prica za sebe,ako ima velike koristi ima organizacije isto kao i drzava ako ima koristi sve moze,et kakve veze ima,ovo je malo politicki al et!!!

OggyBoy je napisao(la):
Kakve veze ima država sa trkama? Ne laprdajte bez veze.

ma nekima nema veze zato ih race izadje upola manje od nas,al mi iz zenice,sarajeva,mostara i ovih krajeva ga pusimo!imamo puta do race-a jedno 150-200KM+ostali troskovi!i tebi je to laprdanje!!??



pa sta ti hoces, da ti drzava placa troskove puta do street race-a?? jbt
bas je drzava cool, napravila je takve uslove da street race moze da organizuje ko god hoce. ako ti smetaju organizatori koji nastoje samo da zarade, budi onda ti njima primjer pa organizuj race bez ikakvih namjera za zaradom, niko ti ne brani...
jbt svi zele samo da seru (pa tako i ja sa ovim postom :D )



ma decko ti si strasan,jebo te ovi uslovi kakve je napravila,i netreba mi ona niti iko placat!?a evo objasnjenje za to "drzava"!!!U Sarajevu ima hajmo reci najvise race-era a nemamo staze?!sto?jer smo mi krivi ili drzava tj.vlast koja nam nedozvoljava nijedno mjesto da se moze odrzat utrka ili slicno,zato sutite sad i uzivajte,sve u svemu boli me k**ac sta ko misli!vama je ok ici 300km umjesto 100 pa et onda uzivajte sretno vam bilo!uvijek se nadje neka pametnica samo da bi upala u oci nekome drugom,,,a prvi bi ti volio da bude zivinice nego osijek!!!al et!

i moze tema close!!!p.s ovdje su trebali odgovori za race u Zivinicama a ne pametovanje!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top