Strasno, imali kraja ljudskoj gluposti!

Strasno, imali kraja ljudskoj gluposti!

Djeca zapalila mačku i uživala u stravičnom prizoru
Nakon što pogledate ovaj brutalni videosnimak, na kojem dječaci u selu Miši kod Livna zapale mačku i potom uživaju u stravičnom prizoru jadne životinje u plamenu, možete se jedino zapitati ima li kraja idejama bolesnih umova i brutalnosti nad životinjama. Naše čitatelje upozoravamo da je riječ o vrlo uznemirujućem snimku.

Video je na web-stranicu YouTube postavljen 3. augusta 2008. godine pod nazivom "LIVNO VATRENI ZMAJ", a na njemu je prikazano posipanje mačke benzinom i njeno paljenje.

Jadna životinja u plamenu bezglavo trči, dok se u pozadini čuje smijeh dječaka i bezobzirni komentari, poput onog jednog dječaka koji konstatuje da mačka u plamenu "smrdi".

Ovaj videosnimak samo je jedan u nizu dokumentovanih prikaza brutalnosti koji se u posljednje vrijeme sve češće pojavljuju na YouTubeu i društvenim mrežama poput Facebooka.

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/101014059

Ne znam da li je bilo, ali stvarno boze sacuvaj! Je*oga pa i ja sam bio dijete pa mi nikad nije nesto ovako glupo palo na pamet, a kamoli da uradim!
 
Član
bas me zanima kakvi su im roditelji :\

za nepovjerovat stvarno , pa isto bi ovako
uradili i covjeku s istom reakcijom c.c.c.

strasno
 
Član
po vasem pisanju vec vidim o cemu je rijec i necu pogledati klip da mi se nebi zgadio dan, stvarno ccc
 
Član
I mene isto interesuje ko su im roditelji... Stvarno nemogu da vjerujem da ovo jedno ljudsko biće nebitno koje uzrasti može da napravi... pa i ja sam bio dijete nekad u pm...

Dobro se dobrim vraća, loše lošim... :icon_rolleyes:
 
Član
nista samo krampa i lopata u ruke ne bi oni meni imali vremena ni pomisliti na ovako nesto :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top