stopke fiat bravo

stopke fiat bravo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
posto sam se pravo napatio trazeci kristalne stopke i pretrazivao razne stranice da vidim ima li ih i na jednom bravcetu i na kraju saznam da uopste se neprave za bravo.. ev trenutno imam ovo rjesenje pa me interesuje koji je ovo sprej i gdje se ima kupiti?? evo slike:
i161417_stopkefiatbravo.jpg

hvala unaprijed na savjetima i komentarima:cool:
 
Član
Moze bit da je neki transparentni, znam da ih ima u crnoj i crvenoj boji najvise, ali ne znam postoje li u ovakvim bojama, no ne vidim razlog da ne postoje ;)
 
Član
Ja da sam na tvom mjestu nebi nikad ovo uradio na autu! Ovo je totalno bezveze!"
 
bolje ovakoj ofarbaj ali crnom bojom, ako bi poslije nekad zatamnio stakla, bila bi odlicna kombinacija...sivo-crno dobro ide ;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
bolje ovakoj ofarbaj ali crnom bojom, ako bi poslije nekad zatamnio stakla, bila bi odlicna kombinacija...sivo-crno dobro ide ;)

ma to cu i uraditi..na skuteru sam farbao i bas je extra ispalo ali necu bas da bude tamno nanjecu 2-3 sloja lagano da se i vidi po dani kad upalim zmigavac kad kocim i ta sranja da mi nebi u nekom slucaju neko iza mene ebavo mater i psovao il u ajgorem zabio se u mene:cool:
 
Član
sprejevi za stopke imaju u bojama:

* zuta
* zelena
* plava
* crvena
* crna
* siva
* roza

svako ima razlicit ukus tako da su i boje tako napravljene. prema rijecima lika koji radi u prodavnici boja i lakova moze se napraviti transparentna boja u svim nijansama
 
elmir je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
bolje ovakoj ofarbaj ali crnom bojom, ako bi poslije nekad zatamnio stakla, bila bi odlicna kombinacija...sivo-crno dobro ide ;)

ma to cu i uraditi..na skuteru sam farbao i bas je extra ispalo ali necu bas da bude tamno nanjecu 2-3 sloja lagano da se i vidi po dani kad upalim zmigavac kad kocim i ta sranja da mi nebi u nekom slucaju neko iza mene ebavo mater i psovao il u ajgorem zabio se u mene:cool:

funkcionalnost prije svega ;) niposto previse zatamnjivati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top