sto se tice guma!

sto se tice guma!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako trenutno na svom ljubimcu imam ALU felge 16¨ i gume 205 55 16, esad kontam da uzmem 215 45 16 ili 225 45 16,treba mi savjet bil to radio,jel teze vozit,jel veca potrosnja itd,eto volio bi svi koju znaju da me posavjetuju ili da uzmem 17¨ felge
auto je Passat 98.g.
 
Član
ja bi iso na felge 17 s gumama 215 45 17 ili 225 45 17... znaci bez 17.ki nebi prico :) dobit ces dosta na izgledu...
 

JD.

Član
17ke stavi, 225/45 17

sa manjim profilom na 16 neces nista dobiti samo ce ti auto izgledati jos visocije zbog vece rupe izmedju gume i blatobrana
 
Legend
JD. je napisao(la):
17ke stavi, 225/45 17

sa manjim profilom na 16 neces nista dobiti samo ce ti auto izgledati jos visocije zbog vece rupe izmedju gume i blatobrana


definitivno....na vuci mozda primjetis neku razliku ali sa potrosnjom i ne....
 
Član
ne znam samo sto je onda na Lupu 3L guma sirine 145, a na svim normalnim 175...ako vec nema veze s potrosnjom?...ima jasta, samo nije toliko...
 
Legend
a onda stavis od tacki :D............moras malo da zrtvujes ako hoces da prodjes fin......
 

JD.

Član
Faya_M5 je napisao(la):
ne znam samo sto je onda na Lupu 3L guma sirine 145, a na svim normalnim 175...ako vec nema veze s potrosnjom?...ima jasta, samo nije toliko...

potrosnja je toliko relativna stvar da zavisi od svega ali najmanje od sirine guma ;)
 
Član
dakle ako je po gumama stavim 175/65/14 na bmw i da driftam stalno na njima i manje ce da trosi ??
ma to je besmislica to su tako mala odstupanja da se to neprimjecuje skoro nikako
vozio sam i na 15' i 16' i 17' isto auto i razlika je neprimjetna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top