Stigoh i ja ...

Stigoh i ja ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Darko iz Sarajeva,aktivan na jos nekoliko auto-foruma.Volim sva auta ali se ipak istice BMW ispred ostalih :D
Veliki pozdrav za sve clanove,poznate i nepoznate :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Dobro dosao, idi polazi testove jarane od 8.2.2007 ako nemas polozene testove ides 6 mjeseci u skolu. Juce sam to provjerio.
 
Član
hehe pa kupio bih ja rado ali prvo da se ustelim na necem sto ima dobar omjer ulozeno/dobiveno i da ne guta 12l hehe Jes da bi najvise volio e46 320d.zasad snovi
 
Putovanja.ba
Administrator
Schumi je napisao(la):
hehe pa kupio bih ja rado ali prvo da se ustelim na necem sto ima dobar omjer ulozeno/dobiveno i da ne guta 12l hehe Jes da bi najvise volio e46 320d.zasad snovi


Ja znam sta bih, haha al nema ga kupit, pa se tjesim se.
 
dobrodosao,nego sto bas TDI,imas jos finih motora za ibizu,a malo trose(doduse manje su kubikaze)...ako ti je vec do toga stalo kao sto si rekao...
Licno,ja bih prije uzeo ibizu 1.4B 60HP,nego TDI...ne znam koja je jacina TDI-a,ali bas sam sada na netu naisao na neku TDI verziju sa 75HP,ne znam jesi li mislio na tu verziju?POZZ i ostani nam aktivan,i naravno BRZO polozi testove
 
Član
Mislio sam na obicnu TDI verziju ali mogla bi i 1.4B ukoliko mi odgovara potrosnja..Ne trazim ja neke zuce sad da ginem ali necu da kupim auto koje puno trosi a ne ide.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top