Stigao je! Sony alpha a300k

Stigao je! Sony alpha a300k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Konacno je stigao!

samo sjeba se pa nisam narucio cf (compact flash),pa mi je trenutno neupotrebljiv fotic :icon_evil:,ali odem ovih dana pa nadjem ga valjda negde van mobil medije

nego,eto par slikica
















i par moje kolekcije. :D
ova kocka je Voighander Brillant iz 1932.,ovaj drugi je Smena 8M (1970 i neke :D ) i mali nikon-cic 3200 coolpix te naravno imam jos par plasticara iz 90-ih ali to je lose,a garant i ne radi :hinjo:

inace kostao me prilicno.cijena za keš je 1100km,al posto je na kredu uzet onda je konacna cijena iznosila 1220 plus torbica 42km

kad kupim CF napravim par testica ;) (ako ikog zanima:))

preview:
http://www.dpreview.com/news/0801/08013004sonyalpha300350.asp
http://www.cameralabs.com/reviews/Sony_Alpha_DSLR_A300/
 
Član
super aparat, nemam rijeci...imam i ja ovaj Smena 8M isti...:D
slikacu i ja kolekciju svoju, pa cu postavit...:)
 
Član
Ma dovoljno je da pise Alpha, zna se da je SLR, a i oni najlosiji su super za obicno slikanje okolo :)

Nek te fino slusa, i ja razmisljam da uzmem kakav SLR uskoro, dosta mi igrackica...
 
hvala,hvala!

polako ucim! :)

ima opcija  i funkcija mali milion,zaista,trebat ce mi par mjeseci da skuzim aparat u potpunosti,ali sad je tu i mogu samo uzivat.;)
 
Član
sretan si obraduj nas ubrzo sa par lijepih slika..

aaah kad cu ja za svog nikona sazoriti
 
Član
e hebemu, prvo pitanje pikseli...oni su najmanje bitni na aparatu...gledaj koliki mu je objektiv, kolko moze primit svjetlosti za kratko vrijeme...to je najbitnije...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
e hebemu, prvo pitanje pikseli...oni su najmanje bitni na aparatu...gledaj koliki mu je objektiv, kolko moze primit svjetlosti za kratko vrijeme...to je najbitnije...

hehehe al fakat prvo sto ljudi pitaju je kolko je piksela....jooooj vidi ovog 12.1 piksela...mora da moze uslikat komarca kako kaki u letu...
 
Član
nodiash je napisao(la):
hehehe al fakat prvo sto ljudi pitaju je kolko je piksela....jooooj vidi ovog 12.1 piksela...mora da moze uslikat komarca kako kaki u letu...

Sta kako kaki, moze mu kaku rastavit na proste faktore da vidi sta je jeo :D

Odlican izbor!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top