Stigao Eclipse...

Stigao Eclipse...

Član
Pozdrav,

Otišao je BMW a stigao crni Mitsubishi Eclipse druge generacije. Meni, a vjerujem i večini najdraži i najljepši model.

2015_04_11_23_07_51.jpg


Trenutno se radi na registraciji vozila. Uskoro više info...
:)
 
Poslednja izmena:
Član
Automobil je već bio registrovan kod nas. Uredno odjavljen, spreman za regu... Ne vidim razlog zašto se nebi mogao registrovati? :)
 
Član
ma pisao si "stigao " Eclipse. A pod stigao uvijek vezem uvoz... :)

Uglavnom fin Autic. Malo još šminke i biće TOP :car6:
 
BHT Ovisnik
auuuu svaka cast,cestitam na izboru vozila. I ti znas probrati. Najljepsi model sigurno. Nadam se da je turbak, iako su ionako rijetka auta totalno :)
Sta bi s bimerom ?
 
Član
auuuu svaka cast,cestitam na izboru vozila. I ti znas probrati. Najljepsi model sigurno. Nadam se da je turbak, iako su ionako rijetka auta totalno :)
Sta bi s bimerom ?
Bimmer je otišao...
Nije turbak, ali ima se kupiti komplet KIT za prepravku ako se odlučim.
Motor je 2,0 atmosferac, fino ide, ima dosta direktan upravljač. Od ulaganja treba limariju srediti, na par mjesta malo matirala boja i ispucao lak ali ništa strašno itd. Na Mehaniku nemam prigovora.
Primjetio sam da je, obzirom na snagu, dosta mal potrošač. Zanimljiv automobil generalno i plijeni pažnju gdje god da se pojavi. Vjerovatno je kriv F&F serijal! :rolleyes::):)
 
Bas sam se pitao gdje je otisao , svaka cast na izboru ja sam trebao uzeti turbaka ali je bio u toliko ocajnom stanju da se na kraju nije isplatilo. U to vrijeme da je bio ovaj uzeo bi ih oba i pravio jednog :)
Nek ti je sa srecom i ako imas viska par hiljadica mogu t epovezati sa likom da uzmes tu u losem stanju i zadas se u projekat :D Sto se tice potrosnje bogami fino ona i popije za svoje konje tek si uzeo polako vidjeti ces . Drago mi je isto da je u Sarajevu pa cu je i vidjati
 
Član
jel to dsm ili jdm? uslikao si ga ko za sjecanja, jednu sliku....
imas u cazinu onu trkacu dalo bi se nesto od nje dijelova iskoristiti ako je nisu na otpad bacili.
koji je kod motora da vidimo je kosooki ili krajzler
 
Top