Stari Bugatti prodan za više od tri milijuna eura

Stari Bugatti prodan za više od tri milijuna eura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prašinu je u garaži skupljao 50 godina, a onda je na jučerašnjoj aukciji u Parizu prodan za više od 3 milijuna eura. Proizveden 1937. godine Bugatti 57S Atlante CoupT oduševio je kolekcionare automobila.

Automobil je prvo posjedovao Earl Howe, prvi predsjednik britanskog kluba vozača utrka. Vozio ga je osam godina, a nakon što ga je prodao, automobil je bio u vlasništvu nekoliko ljudi. Posljednji put vozio ga je dr. Carr koji ga je kupio 1955. od Lorda Ridleyja. Njime se koristio prvih nekoliko godina, a onda ga parkirao u garažu u kojoj je ostao sljedećih 50.

Kada je doktor umro 2007. godine, njegov je nećak u garaži pronašao vrijedan automobil. Bugatti je ponuđen na prodaju s bogatom dokumentacijom o svojoj povijesti. Na auciji je jučer prodan neimenovanom kolekcionaru starih automobila za 3.417.500 eura.



 
Član
vrijedi ovo itekako...ko zna koliko ih jos postoji na svijetu...a ovaj jos ima volan na desnoj strani...hocu i ja ovako nesto...nebih ga nikad prodao...:icon_smile:
 
Član
bravof je napisao(la):
preseravanje...3mil.eura

da je pozlacen ne vrijedi

ti se zajebavas jelde ? :icon_eek: bolan klasici nemaju cijene, niti im mozes utvrditi cijenu, imas samo procjene a obicno oni ni za qrac ne sluze...
 
Član
pra'o dobar:D
ja ga bas mislio kupit,i covjek ponudi 10€ vise od mene i bukvalno mi ga iz ruku ote:D
 
Član
Ako je rijedak model, neka mala serija ili mozda jedini svoje vrste, onda vrijedi itekako, jer je dio historije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top