Stakla,drvo..

Stakla,drvo..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvo pitanje je koliko bi me doslo zatamnjenje stakala?

Drugo:Zanima me moze li se i koliko bi me doslo ako bi stavio drvo umjesto ove plastike unutra..Evo slike :



hvala..
 
Član
Za ovakav automobil jedina varijanta je ugradnja originalnih drvenih panela koje mozes naručiti kod ovlastenog dilera po masnoj ceni...ostalo bi sve bilo nakaradno i fuseraj.
Ali opet, drvo simbolizira sasvim drugu klasu automobila i za sobom povlači sasvim drugačiji paket opreme i materijala koji se koriste u enterijeru. U tvom automobilu bi bolje izgledali karbonski ili keramički paneli... Naravno, tvoj je automobil i svoje ideje sporovedi ukoliko to zelis i mozes, ali moje misljenje je da trenutno imas predivan kokpit i da sam na tvom mestu ne bih nista menjao.
Sretno!
 
Brate svi se rijesavaju te imitacije drveta , al et isto tako necu da se mjesam u ukus al po meni bolje bi ti bilo to sve ofarbati u boju auta il kao sto je kolega rekao fazon carbona a u takvu lutkicu gurat drvo po meni totalno kich
 
Član
na tebi je sta ces uraditi ali prije nego sto uradis pogledaj kod raje sto su uradili u karbon fazonu ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top