sta znate o

sta znate o

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Saxo vts ...kakav motor imaju u njemu sta su prednosti, a sta mane ? koliko para i imal ko da prodaje ? ? ?? ? ? ? ? HAJMO LJUDI ... SVE DA VAS CUJEM :icon_smile:
 
Super Moderator
ako je onaj VTS sa navijenim motorom onaj preko 100 konja onda je to zvjer... znam po peugeot 106 jer ima tetak jednog al nije ni GTI nit sta al po krivinama lezi pravo... VTS sigurno bolje lezi ako je u njemu neki bjesan motor... mana mu je sto je previse mali :D
 
Početnik
I previse lagan..jedina mana..prelagano auto, po neravnim putevima ga je rizik voziti ''brzo''..imao ga jedan prijatelj, pa ga je malo ''nosao vjetar'' kad je isao uz jezero prema Mostaru..jaako brz..;)
 
Član
Mislim da je kod 1.4 VTS u pitanju samo VTS oprema,a pravi VTS su 1.6 8v i 1.6 16v,i najbolji je naravno 1.6 16v a samim tim i najskuplji i nije ga lako naci,pogotovo u dobrom stanju.Auto je pravo brzo a ne trosi previse.Dzaba ti mi pisemo,Boki ima VTS 1.6 16v i on ce ti reci kao mi svi skupa samo dok vidi temu :cool:
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
I previse lagan..jedina mana..prelagano auto, po neravnim putevima ga je rizik voziti ''brzo''..imao ga jedan prijatelj, pa ga je malo ''nosao vjetar'' kad je isao uz jezero prema Mostaru..jaako brz..;)

ma nista natovarit cemo koju vrecu pijeska :icon_smile:
 
Super Moderator
dobro je BLACK KNIGHT rekao za to lagan... imo sam ja VW polo 2003 godiste onaj sa okruglim farovima... on je cak tezi od saxa al cim je neravan put ne mozes ga ufatit brate i vjetar zapuse odnese ga :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top