sta vi predlazete

sta vi predlazete

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
andre306 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
pa eto onda crx-a uzmi,1.6 motorcek,125 ks,trosi oko 10 l gradske,a kako vuce,pa izracunaj sam,125 ks na manje od 1000kg.

Uglavnom da rezimiramo: CRX-mladalacko,jebacko auto,dvosjed (zadnja klupa je neupotrebljiva),brzo,mozes ici i na 402 se malo potezati.

Ista stvar i za corrada,s tim da ces tad biti jos jedan fauveovac, sa crx-om ces biti koliko toliko unikatan,s obzirom da ih bosni ima 20-25.

80 i astra - prosjecna auta:D

sta vam je ljudi moja crx je trosila 7-7.5 litara gradske normalne voznje a cijepanja 10-11... i definitivno crx, corrada nemas da valja da se odmah razumijemo...

Eih sad 7 litara gradske? jbg,kod mene seat toliko trosi a 1.4 75ks
 
Joj ljudi pa vi mu savjetujete coupea,a covjek koja je auta nabrojao,to meni sve
govori da je rijec o autima max do 6 milja,brate uzmi ti ford eskort 1995-1996 1.6 16V
svaki je krcat opremom ima 90 ks,lijepo vuce,jeftin za odrzavati,dijelova ima,a puno je
maldji od crx,jajeta,corada,i ja bih corada ali trosi,e posto ti potrosnja igra ulogu uzmi eskorta
neces se pokajati...
 
Član
edoze je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
i da nemoj se zadrzavat na konkretno samo te 4 marke kad odes gledat auta nikad ne znas sta ces naci i sta ce ti se svidjet i sta ce odgovarat tvojim potrebama

tu se slazem 100%,kad sam kupovao dzipa(otac kupovao,ja trazio :lol: ),htio pajera,fronteru,terrana il cherokee-ja,i na kraju kupio ssangyong musso:lol:
@16ventila:ak ne mozes il neces da sipas dosta goriva,kupi dizela sa nekih 100-tinjak KS i miran...mozes finih audija b4 naci,1,9tdi,astra 1,7dti i slicno...
svaki benzin ce ti trosit 10-tak litara minimalno gradske,ak kupis te 1,8 il 2,0 motore...jer...tesko je imat 120-130KS,npr.,pod nogom,a vozit na 1500rpm...bar je za mene nemoguca misija...meni licno nije bitno,dzip trosi 11-12litara gradske i zaboli me,jer ga ne sipam ja,ak mu je tesko sipat nek proda i kupi nesto manje...i opet dodjosmo do vjecne dileme benzin vs dizel...najbolje da ti to sam skontas,malo po netu,malo po autopijacama hodaj,vidi sta se nudi,koliko para mozes dat za auto...



;);)
 
Član
najbolje da kazes koliko mjesecno si spreman izdvojiti za odrzavanje i sipanje goriva

Vidim da ti ovi motorio od 1.8 2.0 ne dolaze u obzir,
uzmes fiat punto mk1 benzinca 1.2 16v imas ih do 99god sa ful opremom za nekih 6000KM i miran si
bolje nemozes

ili kupis vjecitog golfa 2 dizela 88god za isto 6000KM :)
 
Član
moje misljenje crx-a al ako ga nadjes u dobrom stanju al vemo tesko sto se tice potrosnje od 7,7 litara do 11 zavisi od voznje i to ti je da kupis auto i zaboravis da ga imas naravno uz redovno mijenjanje ulja i pracenje vode ostalo sve zaboravi moze biti 4 puta duze nego na evropljanima :lol::lol::lol:
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
moje misljenje crx-a al ako ga nadjes u dobrom stanju al vemo tesko sto se tice potrosnje od 7,7 litara do 11 zavisi od voznje i to ti je da kupis auto i zaboravis da ga imas naravno uz redovno mijenjanje ulja i pracenje vode ostalo sve zaboravi moze biti 4 puta duze nego na evropljanima :lol::lol::lol:

a jest ga tesko naci dobrog...isto ko i korada...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top