sta se desilo

sta se desilo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobio sam ovaj mail od lotos hostinga, vjerovatno je zbog toga

Poštovani,

Želimo Vam čestitati Novu godinu i poželjeti puno uspjeha u poslu i sreće i zdravlja u privatnom životu.



Takođe, zbog smanjenih aktivnosti na serverima iskoristićemo priliku da poboljšamo neke stvari. Molimo Vas da u narednih 72 sata ne vršite značajne izmjene na svojim web stranicama, jer će doći do promjena IP adresa i može se desiti da neke promjene budu izgubljene.



VAŠE STRANICE I EMAILOVI ĆE BITI DOSTUPNI ČITAVO VRIJEME I VI NE TREBATE NIŠTA RADITI. Samo se suzdržite od izmjena sadržaja u narednih 72 sata.



Srdačan pozdrav,
 
Član
evo naso sam na netu dase bhtuning... nalazi.... na 254.195 mjestu najposjecenijih website-ova na mrezi... prvi je Yahoo! pa tako dalje... a jebiga ipak mislim da je to respektabilno mjesto... u odnosu na proslu godinu je skoci za nekih 17000 mijesta... wow....
 

IGY

Član
bulex je napisao(la):
evo naso sam na netu dase bhtuning... nalazi.... na 254.195 mjestu najposjecenijih website-ova na mrezi... prvi je Yahoo! pa tako dalje... a jebiga ipak mislim da je to respektabilno mjesto... u odnosu na proslu godinu je skoci za nekih 17000 mijesta... wow....

to je sve zbog ns spamera:lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
bulex je napisao(la):
evo naso sam na netu dase bhtuning... nalazi.... na 254.195 mjestu najposjecenijih website-ova na mrezi... prvi je Yahoo! pa tako dalje... a jebiga ipak mislim da je to respektabilno mjesto... u odnosu na proslu godinu je skoci za nekih 17000 mijesta... wow....

to je sve zbog ns spamera:lol:

Dijelimo misljenje kolega:D
 
Legend
nodiash je napisao(la):
IGY je napisao(la):
bulex je napisao(la):
evo naso sam na netu dase bhtuning... nalazi.... na 254.195 mjestu najposjecenijih website-ova na mrezi... prvi je Yahoo! pa tako dalje... a jebiga ipak mislim da je to respektabilno mjesto... u odnosu na proslu godinu je skoci za nekih 17000 mijesta... wow....

to je sve zbog ns spamera:lol:

Dijelimo misljenje kolega:D

slazem se sa kolegama:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top