sta mislite dajte komentare :)

sta mislite dajte komentare :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo malo smo zamisljali kombinacije za moje auto tj za jedan moj plan na proljece da odradim pa sta mislite o ovome drugi branici i felge ce biti na autu boja je prijedlog :)

gxefHgS-79e2dfc3c24d08c3a791f8304fe93b47.jpg
 
Član
ima bola i to velika :)
http://www.postimage.org/gxefHgS-79e2dfc3c24d08c3a791f8304fe93b47.jpg

evo ti link na sliku direkt
 
Član
fino,svidja mi se,al probaj obrnut boje,gore crna,dole zlatna,mozda ce bolje bit,ja sam uvijek bio fan crnog krova;)
 
Član
joj neznam meni su nekako ove kombinacije zlatnih i narandjastih isfurane,probaj sa nekom drugom kombinacijom
 

IGY

Član
nije losa kombinacija, samo sto je vec malo zastarila, mislim ima ih vec dosta takvih, kod nas nema ni jedna pa sto ne bi ti bio prvi:cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
nije losa kombinacija, samo sto je vec malo zastarila, mislim ima ih vec dosta takvih, kod nas nema ni jedna pa sto ne bi ti bio prvi:cool:

Jest, a prvi se pamte ;)
Zato kad god neko pokusa ponovo... reci ce, ima jedan lik iz Ljubuskog takvu, mislim da sam ga vidio na bhtuning forumu, zove se bmwscaner :D
 
Član
hm.... imam smirgle 800 u garazi traka i novine su spremni samo jos jedan klik da se desi u glavi i da ga pripremim za lakiranje :)

a mozda bi najvidjeniji bio da je roza na zelene cvjetiće nije to jos niko probao :)
 
ma jest i to su probali jest da nisu kod nas al tamo u inostranstvu jesu ba amerika je stvorila svakakve budale:lol::lol::lol:
 
bijeli sa crvenim tufnama? :D ima li to gdje :D



meni se nesto ne svidja kombinacija ova gore sa slike...uzmi u obzir da je fotografija dobra, a i ovaj bmw je perfektan, tako da to sve utice na ukupni dojam, pa mu zato dobro i izgleda ova kombinacija ;)

postavi slike svog bmw, pa da ti to neko uradi u photoshopu, pa da vidis kako ce to izgledati u realnom okruzenju ;)
 
Član
cu perfektan :) a isti ko moj samo moje felge bolje :)
a nek se ova usrana kisa smiri da uslikam svoje govno pa cu dat nekome od ps ćunera da ga odrade
 
Član
ocu i ja radit bmw sam fan xD salji cim stane samo salji.:D vama bmw-ovcima (pajda-ma) sad smeta kisa losije gume pa samo guzice seta.:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top