Sruusio se helikopter Audijeve ekipe

Sruusio se helikopter Audijeve ekipe

Legend
Nesreca se dogodila tokom snimanja Stanford/Audi autonomous TTS Pikes Peak auta.
Detalji oko nesrece koja se dogodila jos nisu poznti, ali nezvanicno se doznaje da su 4 osobe povrjedjene, tri lakse dok je pilot helikoptera zadobio teze ozljede.

Ekipa civilnog helikoptera sinamala je Audijev prototip TT-a koji upravlja bez vozaca za upravljacem.

Vise detalja u narednim danima.

stanford-audi-tts-autonomous-pikes-peak-car-aka-shelley_100315127_m.jpg


stanford-audi-tts-autonomous-pikes-peak-car-aka-shelley_100315132_m.jpg


stanford-audi-tts-autonomous-pikes-peak-car-aka-shelley_100315130_m.jpg
 
Član
uklonjen komprimitirajuci materijal :D

pa dobro su onda ovi prosli... pad helikoptera, samo povrijedjeni... imali su nafake bgm :icon_rolleyes:
cekamo detalje uzroka nesrece...
 

LSD

Član
znao ga lola prizemljiti....a ova igracka mi je bezveze..sjedis kod kuce i igras igrica i vozis trkz...fujj
 
Član
to stoji... ne vidim ni ja svrhu ovakvih auta u trkacem svijetu.... za neke druge potrebe mogu posluziti, al za trke.. gdje je tu uzivanje?
 
Član
Istina, al mislim da je ovo neki technology showcase, ovo se vozi samo, ne netko sa joystickom.. Mislim vjerojatno postoji takav override, al za to mu onda nebi trebali svi ti senzori koje ima i GPS, valjda nešto slično kao onaj prije što je tiff needell probao, golf mk5 GTI koji nauči stazu koja se postavi pa vozi apsolutno sam.. offtopic
 
Top