SRT MEET

SRT MEET

Član
Dragi moji,drage moje,ja kao član Street Race Team-a Lukavac vas pozivam na Auto Okupljanje u Lukavcu...Lokacija je Auto Parking ispred Gikil-a ili Global Ispat Koksno Hemijska Industrija Lukavac tj. kada se ide magistralom prema Lukavcu , prodjete semafore u lukavcu , i nastavi te dalje i odma prvo skretanje desno tu smo mi..:123:
Mi do sada smo imali neka mala okupljanje , pa eto sada i vas pozovemo , u nas neće biti nikakvog takmičenja , mi pravimo to auto okupljanje , radi druženja i upoznavanjem sa tunerima iz čitave BiH a i šire.Što se tiče programa to će te morati još malo sačekati , al svi će te biti prije tog dogadjaja upoznati..Za više informacija bit će te obavjesteni putem BhTuninga..Naše Auto Okupljanje je 29.07.2012 god. u 19h na već pomenutoj lokaciji tj. Auto Parking GIKIL-a..
Eto pa svi ste dobro došli
Vaš SRT Lukavac

Evo jedna slika sa našeg zadnje okupljanja
tbkde7m1cj7ds8jzat6s.jpg


I još nešto zaboravio sam ovo počinje u 19h pa sve do kasnih sati :D Pozz
 
Član
:) ja cu pokusat da naperim kompletnu ekipu iz odzaka i modrice :) a vi mi dovedite onog ludog prijatelja mog Enesa LSD-a da sjednem vise u tu Jettu!! :)
 
Član
http://www.facebook.com/events/488449797835797
Evo i eventa na Fb-u ko oće nek se pridruži sve mu piše :D
a ko nema fb-a evo ovako :
Street Race Team Lukavac Organizuje AUTO Okupljanje
Mjesto : Auto Parking Kod Global Ispat Koksne Fabrike ili Zvane "KOKSARA" [tj. odmah pored Autoputa (Magistrale) na desnu stranu kad se krene prema Puracicu]
Datum : 29.07.2012 godine
Pocetak : 19.00h
Bez obzira šta vozite ili da li uopšte vozite, svi su dobrodošli na druženje!
Pošto smo novi na sceni , nema u nas takmicenja , niti kakvih pehara , mi to radimo radi druzenja i upoznavanja sa ljudima iz cijele BiH...Tako ko oće ne izvoli..29.07. u 19h Lukavac..Dobro Dosli

sasd.jpg

Plakatt :D
 
Član
Ljudi extra je bilo auto okupljanje , na kojem se pojavilo vise od 30 auta , al eto sjebala nas je malo kisa , al ajde , onda smo se preselili u kafice u Lukavcu , ko nas nije mogao naci , bile su 3 skupine , jedna je kod omege , druga kod binga i treca u Milleniumu bila :D
a sada evo malo slikica :D



:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:
 
Top