Sredstva za ciscenje

Sredstva za ciscenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam nekih plitkih ogrebotina na prosotu iznad volana, ona velika plastika (ispod sajbne) je ko malo izgrebana. Nista to nije strasno, ali ima li neko sredstvo koje bi na neki nacin to zamaskiralo?

Svaki dan to gledam, i uvijek pomislim da mi je to nekako da rijesim :)
 
Član
ako je tvrda plastika, mozes odshlajfati i poslije polirati npr. sa XERAPOL, sto tvrdja plastika to bolje. to koriste motoristi za vizire svojih kaciga.
 
Član
legionar je napisao(la):
Haj da se i ja ubacim, cime da ocistim nebo kod sebe u autu, ono je od neke kao koze :D

Sa vlaznim krpicama ide najbolje,i ja sam u sebe uradio nebo u eko kozu i ocisti se bez problema,bez boje malo neko pipne prljavim rukama odma ostane prljavo al eto zato je lijepo..........
 
Član
jaha je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Haj da se i ja ubacim, cime da ocistim nebo kod sebe u autu, ono je od neke kao koze :D

Sa vlaznim krpicama ide najbolje,i ja sam u sebe uradio nebo u eko kozu i ocisti se bez problema,bez boje malo neko pipne prljavim rukama odma ostane prljavo al eto zato je lijepo..........

Ma kod mene jos bijelo pa...A jos sam se i isprljalo da valja :D Nesto masno eni se cini i crno :D
 
Član
probaj sa sredstvom za ciscenje koze,ja koristim neki erdal cini mi se,za kozni namjestaj,bijela flasica kao blic onaj za prozore,fino mirise pravo.
skida prljavstinu sa sjedista koznih pa trebo bi i sa neba,jedino mozda mu nece godit visina :)
 
Član
ako ima kod nas u trgovinama (a mislim da sam vidjala) White Care - Deterdzent..
pokusaj stim..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top