srednja svjetla

srednja svjetla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam problem srednjih svjetala vec duze vrijeme ali nikako da vas pitam sta moze da bude,znaci ima pozicija i duga a kratka ili srednja nemaju, a nisu osiguraci,a nekad dodju ali opet se izgube sta moze bit?
golf 1 je u pitanju

zna li iko:icon_question:

refresh:icon_question::icon_question:
 
Član
ima solucija da to napravis,dzek od svjetala,onaj koji ulazi na rucicu za zmigavce,skines njega,i imas nekoliko zica,ali uzmes bijelu i zutu i malo ogolis instalaciju,i sastavis ih,zatim izoliras i vratis dzek na svoje mjesto,kad upalis svjetla bit ce ti jaca,imat ces kratka,i samo ces ih pojacavat dugim,,,stari fazon za golfove;)
 
Član
i zna dovesti da rucica izgori od prejake struje. H4 sijalica radi na principu da se kad se upale duga svjetla kratka se gase. sa tim sto si ti naveo moze doci da ostanu upaljena i duga i kratka i da se instalacija ugrije i spali ili rucicu ili da se sama instalacija oko centrale zapali.
promjeni za pocetak rucicu ako ne bude do nje onda ti je prekidac svjetala.
 
Član
100 slab kontakt, prekontrolisi sve zice od rucice do svjetala. (mozda su savijene pa gube kontakt mozda na rucici gube , na svjetlu itd.) ali sve zice prekontroslisi
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
i zna dovesti da rucica izgori od prejake struje. H4 sijalica radi na principu da se kad se upale duga svjetla kratka se gase. sa tim sto si ti naveo moze doci da ostanu upaljena i duga i kratka i da se instalacija ugrije i spali ili rucicu ili da se sama instalacija oko centrale zapali.
promjeni za pocetak rucicu ako ne bude do nje onda ti je prekidac svjetala.

kako kod mene ne crkne,ima dvije godine kako mi je tako spojeno,jos mi xenoni odnedavno,nikakvih problema nikad nisam imao,a i mene je pocelo zezat isto kao i njega,,i odradio sam sta sam odradio,poslije toga sve extra,bez problema
 
Član
RE: srednja svjetla hitno!!!

evo ljudi danas sam kupio rucicu ablender,postavio ali opet isto ,e sad nisam obadvije uzeo nego samo jednu ovu stranu gdje su zmigavci,a ono sranje sto povlacim kada ocu da upalim duga,kratka onaj mali kako da objasnim neznam gdje vucem rucicom ono sto skljoca:lol: to je na drugoj rucici brisaca ja mislim da je to,moze li to bit da sutra uzmem i drugi dio rucice?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top