Spy shots: 2010 Volkswagen Golf R20

Spy shots: 2010 Volkswagen Golf R20

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
2010_volkswagen_golf_r20_spy_shots_march_001_-0331-950x650.jpg


2010_volkswagen_golf_r20_spy_shots_march_005_-0331-950x650.jpg


2010_volkswagen_golf_r20_spy_shots_march_006_-0331-950x650.jpg


The hot-hatch is expected to deliver 270hp (201kW) and be fitted with a six-speed manual and AWD. A dual-clutch DSG is also expected to be featured as an option. The 0-62mph (100km/h) sprint should fall into the five second bracket and top speed will likely be set somewhat higher than that of the GTI. Unlike its Euro-competition - the Renault Megane RS and Ford Focus RS - the R20 will use AWD for superior performance and handling.
 
Član
Izgled srednja žalost ali ono što me se dojmilo jeste:

Unlike its Euro-competition - the Renault Megane RS and Ford Focus RS - the R20 will use AWD for superior performance and handling.
 
Legend
Jah, vidicemo taj AWD se nije ni u jednom proslavio, Nurija ih sve redom sibo mislim na VW AWD R32 i slicno.
 
Član
daki je napisao(la):
Jah, vidicemo taj AWD se nije ni u jednom proslavio, Nurija ih sve redom sibo mislim na VW AWD R32 i slicno.

Stojim i ja iza toga... Al upordno poredimo tuning auta sa fabrikom :icon_mad:
Sto neuporedimo R32 4motion sa turbo upgrade :D

Ev konkurencije Fordu, Audiju i ostaloj raji... :)
 
Član
@ mrva, nije konkurencija audiju po snazi jer će iste motore imat, po običaju vjerojatno malo jači za audi, +još ak naprave i onaj 2.5 |5 turbo otići će daleko od te "konkurencije", ovo je ipak još 2.0 |4 vjerojatno

Al ko zna, možda je ovo GTD:D Možda baš misle da će ljudi zbog auspuha pomislit da tdi oznakom skrivaju r20 a ono zapravo auspuhom skrivaju GTD (ili ne..):icon_rolleyes:
 
Član
corrado je napisao(la):
@ mrva, nije konkurencija audiju po snazi jer će iste motore imat, po običaju vjerojatno malo jači za audi, +još ak naprave i onaj 2.5 |5 turbo otići će daleko od te "konkurencije", ovo je ipak još 2.0 |4 vjerojatno

Al ko zna, možda je ovo GTD:D Možda baš misle da će ljudi zbog auspuha pomislit da tdi oznakom skrivaju r20 a ono zapravo auspuhom skrivaju GTD (ili ne..):icon_rolleyes:

Znam da je isti motor, to sam cak i rekao prilikom jedne najave i rasprave sta ce ici ispod haube R oznake :)
Pa kako nije konkurencija kad su priblizne kilaze i oba su pogon na sva cetri tocka, jedino motor isti... :123:
Kako god oba su dobra, nema dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top