Spustanje Fieste...

Spustanje Fieste...

Član
Kao sto rekose samo gevinde, nikakva spustanja sa kracenjem ili grijanjem opruga. Isto tako sve preko 40mm ne ide jer onda amortizer nema funkciju jer je propao haman do kraja, a i brzo propisa jer je ulje vec sve nabijeno gore kod semeringa... Ako hoces zakucavati do jaja onda gevinde, a ako hoces ono malo radi izgleda, onda kontaktiraj taxi bar i uzmi opruge sportske 35/40mm i miran, mada i tada trpe amortizeri ako su obicni ali da se durati....
 
Član
drug ima na fiesti neke sportske plineske amort i opruge a njega to nervira (prenisko mu) pa mi je govorio da bi prodao to ... ugl. pitat cu ga a i usput ako mi moze ko reci koliko to vrijedi otprilike ...
 
Član
Zavisi u kakvom su stanju, koja marka, koliko idu nisko itd... Mogu biti od 150-200 km do 3-400 km sve zavisi...
 
normala je napisao(la):
drug ima na fiesti neke sportske plineske amort i opruge a njega to nervira (prenisko mu) pa mi je govorio da bi prodao to ... ugl. pitat cu ga a i usput ako mi moze ko reci koliko to vrijedi otprilike ...

Hajde molim te...ja sam tu svaki dan pa mi javi na pm ili sl...
A gewinde su mi skupe izgleda za pricu..:(((
a realno ne daju mi se tolike pare za njih...sto kad moze i ovako amortizeri i opruge..mislim da je to sasvim dovoljno??:icon_rolleyes:
 
ja ti javim ako ja nabavim nesto za fiestu...a cisto da ti kazem tebi odgovaraju od forda Ka opruge a i od pume ja mislim...70% sam siguran...
 
Top