Spuco u muriju i pogino

Spuco u muriju i pogino

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1670-vozila.jpg


Nesreća na putu Zvornik - Vlasenica

Poginuo Alen Mustafić iz Crne Gore
Njegovo vozilo sudarilo se s policijskim "golfom" * Povrijeđena i majka nastradalog, kao i policajac iz službenog automobila


Na magistralnom putu Zvornik - Vlasenica u naselju Šošari kod Milića preksinoć oko 20.21 sati dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je poginuo crnogorski državljanin Alen Mustafić (21).
Kobno preticanje

On je, kako smo nezvanično saznali, automobilom "golf3", pretičući kamion, udario u policijski automobil "golf" u kojem su se nalazili policajci, a koji su se vraćali iz pravca Bratunca.
Od siline udara, Mustafić je na mjestu ostao mrtav, a njegova majka Jovanka Mustafić (43), koja se s njim nalazila u vozilu, zadobila je potres mozga, prijelom lakta i zgloba na jednoj ruci. Sa njima je u vozilu bio još jedan putnik, koji ih je stopirao, i on je nakon pregleda u milićkoj bolnici pušten na kućno lječenje.
U službenom "golfu" povrijeđen je policajac Božidar Tomić (47). On je slomio nadlakticu, a imao je i lom rebara. Smješten je na Odjeljenje intenzivne njege Opšte bolnice u Zvorniku.
Tragovi prevrtanja

Po riječima hirurga Zorana Komlenovića, ni on, a ni Jovanka, koja je također na intenzivnoj njezi, nisu u životnoj opasnosti. Jovanka se interesuje za sina, a s obzirom na njeno zdravstveno stanje, ljekari joj jučer nisu rekli istinu o njegovoj smrti. Na mjestu nesreće ostali su dijelovi polupanih vozila, a u travi su bili vidljivi tragovi prevrtanja. Brzina i preticanje odnijeli su jedan mladi život, a dok smo fotografirali mjesto nesreće na širokom i ravnom putu koji se završava oštrom krivinom, mnogi su vozači preticali i jurili punim gasom kao da se ništa nije dogodilo.
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
Joj sto me sjeba ovo kad procita ime, kod mene se jaran zove Alen Mustafic, joj crnjaka.

fakat i ja sam se trznuo. jos kad vidjeh da je crna gora odmah mi bi lakse. steta brate ali i furaju jos i preticu na mjestima za koja je dokazano da su kobna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top