Sprint Hawk (JASTREB)

Sprint Hawk (JASTREB)

Član
Registrovan sam na forum već par mjeseci i u temi za predstavljanje sam rekao da imam 14 godina i da sam se regao samo da bih gledao i učio.. Eh, pošto nemam auto predstaviću svoju mašinu na 2 točka. Riječ je o skuteru Sprint Hawk, 2T mašina, 2009. godište.
Kupio ga ljetos od drugara koji je s njim napravio čak 12700KM. Nisam htjeo da se upuštam u neki tuning, ali sam uradio osnovno: Stavio rezonantni auspuh LeoVince Touring koji će uskoro biti zamijenjem ili Technigas Trekom ili LeoTT-om, cilindar je sređivan, bušen na specijalu, spuštena je glava i polirani su kanali.

Pošto je imao odvratnu ''zadnjicu'' to sam malo sredio, a i desni retrovizor mi je stradao tako da sam iskoristio priliku pa i lijevi skinuo.

37834848118952524313516.jpg


Onda sam video na jednom skuteru angel eye što mi se jako svidelo, pa sam i ja to odradio na svima vjerovatno poznat' način :lol:

Pod svjetlom:
dsc07657.jpg


U mraku:
dsc07659h.jpg


dsc07658d.jpg


Počeo sam polirati felge, samo ne znam kako će to ispati pošto nemam krede.




Takođe sam se bacio u akciju sređivanja sica da mi se otvara na desnu stranu.

224454_519077418121012_908930000_n.jpg


Takođe ću ispod sica staviti i plinske amortizere i planiram da stavim motorić od centralne brave i da se na dugme otvara sic ili ću napraviti solenoid koji će povlačiti bravicu, ali njega bi morao spojiti na prekidač pa ga negdje uštekati..

Evo i snimak kako amortizeri obavljaju posao Plinski amortizeri
 
Top