Sprejem ukrasila automobil nevjernome mužu

Sprejem ukrasila automobil nevjernome mužu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljubomora-1.jpg


Bijes koji pokazuju prevarene supruge je ponekad toliko jak da nastradaju stvari koje muž, sklon 'izletima sa strane', najviše voli. To je, pogađate već, najčešće automobil koje pobješnjele partnerice unakaze kako stignu... Na ovim slikama se vidi što je jedna supruga u Wichiti (Kansas) napravila svome nevjernome mužu. Ona je naprosto uzela sprej i preko cijele karoserije ispisala poruku - hope she was worth it, odnosno u prijevodu - nadam se da je vrijedila toga... Bez obzira na prijevaru, supruga sklona pisanju grafita po automobilima je dobila račun za plaćanje štete.
 
Član
Ja mi velke stete, uljni razrijedjivac i deri :)

E da je uzela cetkicu i kanticu Desola pa to isto napisala e to je vec druga stvar :D
 
Legend
trizex je napisao(la):
Ja mi velke stete, uljni razrijedjivac i deri :)

E da je uzela cetkicu i kanticu Desola pa to isto napisala e to je vec druga stvar :D

haha da je znalaa,il i malo nitro razredjivaca i krpicu da ga ispolira :D:D:D:D:D:D:D:D
 
Legend
hehe znam samo dajem jos jeda primjer,kako uljepsati nekome dan :D:D:D:D: heh fuj jesmo gadni druze,meni dodje da zaplacem kad bi to neko uradio.......ma krv bi mu popio
 
Član
Ma ovo je sitnica sta je uradila... Trebala mu je jos glavu odvrnuti, auto potpuno slupati, a ne samo isarati :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top